دیشب در دیدار حساس تیم های ملی روسیه و اسپانیا و در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو میزبان باعث حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شد. این دیدار که با نتیجه مستوی پایان یافته بود در ضربات پنالتی ۵ بر ۴ اسپانیا به روسیه باخت و از دور رقابت ها کنار رفت. سرخیو راموس که بیشتر از همه از این باخت ناراحت بود با پیامی احساسی اعلام کرد اسپانیا دوباره با قدرت بر خواهد گشت. کایپیتان تیم ملی اسپانیا در گل این تیم که گل به خودی روسیه نیز بود نقش به سزایی داشت و در نهایت این میزبان بود که پیروز میدان شد.

ناراحتی بازیکنان پس از حذف تیمشان

 

حذف اسپانیا از جام جهانی

سرخیو راموس، کاپیتان اسپانیا، پس از حذف تیمش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ، ناراحتی اش را با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامش ابراز کرد.

پیام جالب راموس بعد از حذف اسپانیا

 

اسپانیا که امیدوار بود ناکامی در جام جهانی قبلی را در این رقابت ها جبران کند، امشب در ضربات پنالتی مغلوب روسیه شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

پیام راموس بعد از حذف اسپانیا از جام جهانی

راموس که در پایان بازی اسپانیا و روسیه به شدت احساساتی شده بود و اشک می ریخت، در صفحه اینستاگرامش نوشت:” این شکست بسیار ناراحت کننده بود؛ برای شما و برای ما. کسی نباید تردید داشته باشد که ما آن را پشت سر می گذاریم و برمی گردیم تا دوباره و دوباره تلاش کنیم.

حذف تیم اسپانیا

 

بعضی ها می روند و بازیکنان جدیدی می آیند اما همه با شور و احترام از این پیراهن دفاع خواهند کرد. حتی در شکست ها هم به اینکه اسپانیایی هستیم افتخار می کنیم.”کوکه و یاگو آسپاس بازیکنان اسپانیا پنالتی‌ های این تیم را از دست دادند تا روسیه ۴ بر ۳ در ضربات پنالتی و ۵ بر ۴ در مجموع، برنده شود و به مرحله بعد رقابت ها صعود کند و لاروخا به خانه برگردد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید