رستوران های جالب و منحصر به فرد

آیا شما  رستوران های جالب جهان را می شناسید ؟رستوران ها و مکان های دیدنی زیادی تو دنیا هست که برای یک بار هم که شده توی عمرتون باید اون ها رو ببینید.در مورد غذاهای کشورهای مختلف هم همینطور.غذاهایی که تست کردنشون به اندازه دیدنی های هر کشوری واجب به نظر میان.

توی بعضی رستوران ها می تونید هر دو کار رو با هم انجام بدید. هم غذاشونو تست می کنید و هم دیدنی هاشونو میبینید.در این رستوران های جالب علیرغم غذاهای خوشمزه ای که دارن به قدری جالب و منحصر به فرد هستن که باعث می شن غذا رو فراموش کنید.

رستوران لو پانورامیک در شامونی فرانسه

رستوران زیردریایی ایتا در مالدیو

رستوران غار علی باربور در ساحل دیانی کنیا

رستوران سیرا مار در کالیفرنیا

کافه رودخانه در نیویورک

رستوران سامایا در بالی اندونزی

رستوران “له جولز ورن” Le Jules Verne در پاریس

رستوران اسکای لاین در نیوزیلند

رستوران Delaire Graff در استلنبوش جنوب آفریقا

رستوران های جالب و منحصر به فرد ، کلبه انگورونگورو در تانزانیا

 

مدیریت یک رستوران

مدیر رستوران می تواند مدیریت یک رستوران یا یک مجموعه رستوران را برعهده داشته باشد.گاهی مدیر رستوران در یک هتل استخدام شده و مسئول رستوران هتل می باشدکه گاهی به او مدیر تشریفات نیز می گویند.مدیر رستوران معمولا باید شب ها، تعطیلات و آخر هفته ها سرکار خود باشد.مدیر کیترینگ به صورت منظم تری در ساعاتی از روز کار می کند، چون برنامه کاری منظم تر و مشخص تر دارد.رستوران داری شغلی سخت است که در صورت موفقیت از مشاغل پردرآمدبه حساب می آید. این شغل جزء مشاغل جذاب و مورد نیاز در کشورهای دیگر بوده و زمینه کار در خارج از کشور برای آن به خوبی فراهم است. بسیاری از کشورهای بزرگ دنیا، به راحتی به مدیران رستوران توانمند اقامت داده و آنها را در مکان های خوبی استخدام می کنند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید