برخی هنرمندان ما این روزها درگیر حواشی مختلفی هستند که هواداران آنها را ناراحت می کند. رضا صادقی خواننده مطرح کشورمان با خواندن قطعه پرسپولیس خسته کار مرحوم فرزین بدون اجازه از خانواده اش باعث دلخوری بازمادگان آن مرحوم شده است.

رضا صادقی

ناراحتی خانواده فرزین از رضا صادقی

همین چند وقت پیش بود که رضا صادقی به همراه سینا سرلک و علی لهراسبی به اتهام سرقت ادبی با شکایت اردلان سرفراز، ترانه‌سرا به دو سال حبس تعزیری محکوم شده بود.

خواندن قطعه پرسپولیس خسته توسط رضا صادقی

رضا صادقی که به تازگی به بهانه راه‌یابی تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا ، قطعه «پرسپولیس خسته» را بازخوانی کرد، مورد انتقاد آرش فرزین قرار گرفت.

دردسر جدید رضا صادقی برای خواندن قطعه «پرسپولیس خسته»

رضا صادقی به بهانه راه‌یابی تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا ، قطعه «پرسپولیس خسته» را بازخوانی کرد.

رضا صادقی

رضا صادقی خواننده

قطعه‌ای که پیش از این، زنده‌یاد فرزین آن را خوانده و ترانه و آهنگش حاصل کار جهانبخش پازوکی و تنظیمش را مجتبی میرزاده انجام داده بود.

هنوز ساعتی نگذشته بود که پسر فرزین خواننده قدیمی به بازخوانی متفاوت ترانه «پرسپولیس خسته» توسط رضا صادقی واکنش نشان داد و اقدام او را غیراخلاقی دانست.

آرش فرزین درباره این اقدام صادقی بیان کرد: «وقتی یک خواننده قصد خواندن ترانه ماندگار یکی از خوانندگان قدیمی را دارد باید از خانواده او اجازه بگیرد نه آن که بدون اطلاع، آن را بازخوانی کند و انتشار دهد.»

فرزین ادامه داد: «این اقدام رضا صادقی غیراخلاقی است مخصوصا که بدون اطلاع، این ترانه را با تغییراتی اجرا کرده است.»

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید