رعنا آزادی ور در جیران با پریناز ایزدیار همبازی شد

حسن فتحی کارگردان نام آشنای تلویزیون و نمایش خانگی است که سریال های پرمخاطب و ماندگاری را کارگردانی کرده است. این کارگردان سرشناس کشورمان این روزها مشغول ساخت سریال جیران برای نمایش خانگی است.ساخت سریال جیران به نویسندگی احسان جوانمرد نویسنده بانوی عمارت آغاز شد و با آغاز پیش تولید و انتخاب لوکیشن های سریال بازیگران جدیدی به این سریال پیوستند.صفحه رسمی سریال جیران با انتشار پستی خبر از بازی رعنا آزادی ور در این سریال داد.

در این سریال رعنا آزادی ور همبازی پریناز ایزدیار شد. درباره الی، محمد رسول الله (ص)، مارمولک، پارک وی، چهارراه استانبول ، سونامی و ...از جمله فیلم‌های سینمایی است که در کارنامه کاری آزادی ور ثبت شده است. حسن فتحی نیز ساخت سریال هایی چون پهلوانان نمی میرند ، روشن تر از خاموشی ، شب دهم ، مدار صفر درجه ، میوه ممنوعه ، در مسیر زاینده رود ،زمانه و شهرزاد را در کارنامه هنری اش دارد که از پربیننده ترین سریال های تلویزیون و نمایش خانگی هستند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد … .»

سریال جیران

سریال جیران

رعنا آزادی ور در سریال جیران

رعنا آزادی ور در سریال جیران

پریناز ایزدیار در سریال جیران

پریناز ایزدیار در سریال جیران

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید