بعد از بازی دلیرانه و غیورمردانه ورزشکاران تیم ملی فوتبال  کشورمان مقابل تیم پرتغال در جام جهانی بسیاری از مردم و چهره های مشهور به آنها تبریک گفتند و از آنها به خاطر تلاششان در این رقابت ها تشکر و قدردانی کردند. یکی از افرادی که از این بازیکنان تقدیر کرد حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان بود که با صدور پیامی از بازیکنان و تمامی ورزشکاران و دست اندرکاران و مربیان فوتبال در تیم ملی تشکر و تقدیر کرد و قهرمانی انها را ستود.

تقدیر روحانی از ورزشکاران تیم ملی فوتبال

روحانی رئیس‌جمهور با صدور پیامی از ورزشکاران، دست‌اندرکاران و مربیان تیم ملی فوتبال تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام روحانی در پیامی به ورزشکاران و قهرمانان سربلند تیم ملی فوتبال، ضمن تقدیر و تشکر از تمامی دست اندرکاران، مربیان فکور به‌ویژه سر مربی ارزنده تیم و یکایک فوتبالیست‌های عزیز تاکید کرد: شما عزیزان که برای تحقق رویا‌های یک ملت بزرگ جنگیدید و با خودباوری قابل تحسین سرافراز شدید؛ افتخار آفرین ملتی هستید که نامش با قهرمانی و پهلوانی سرشته شده و قدردان فداکاری ورزشکاران خود است.

پیام تقدیر رئیس جمهور به ورزشکاران تیم ملی فوتبال

 

متن پیام رئیس‌جمهور به ورزشکاران تیم ملی فوتبال :

بسم الله الرحمن الرحیم

ورزشکاران و قهرمانان سربلند تیم ملی فوتبال!

درود و سپاس خدا بر شما جوانمردان غیرتمند و با صلابت کشورمان که با همت، هوشمندی و بازی‌های درخشان خود در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، جلوه دیگری از ملتی یکپارچه، امیدوار و پرتلاش را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشتید.

شما عزیزان که برای تحقق رویا‌های یک ملت بزرگ جنگیدید و با خودباوری قابل تحسین سرافراز شدید؛ افتخار آفرین ملتی هستید که نامش با قهرمانی و پهلوانی سرشته شده و قدردان فداکاری ورزشکاران خود است.

ورزشکاران تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی

 

اینجانب از تمامی دست اندرکاران، مربیان فکور به‌ویژه سر مربی ارزنده تیم، و یکایک فوتبالیست‌های عزیز تقدیر و تشکر می‌کنم و موفقیت روزافزون ورزشکاران کشور را در عرصه‌های مختلف ورزشی، از درگاه خداوند بزرگ مسالت دارم.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید