عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت ایرانی در ۲۶ مرداد ماه دار فانی را وداع گفت. با درگذشت این بازیگر معروف بسیاری از هنرمندان به خانه این بازیگر رفتند تا با خانواده مرحوم انتظامی ابراز همدردی کنند برخی از هنرمندان نیز در صفحه اینستاگرامشان درگذشت مرحوم انتظامی را تسلیت گفتند حسن روحانی رئیس جمهور ایران نیز با انتشار متنی در اینستاگرامش درگذشت مرحوم عزت الله انتظامی را تسلیت گفت.

عزت الله انتظامی

مرحوم عزت الله انتظامی

 

تسلیت روحانی به درگذشت انتظامی

روحانی رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت عزت الله انتظامی هنرمند توانا و پیشکسوت کشورمان، تصریح کرد که این بازیگر محبوب، صاحب سبک و پرتلاش سینما و تئاتر ، با خلق آثاری فاخر و به یاد ماندنی، نقشی ممتاز در اعتلای هنر ایران عزیز ایفا کرد.

عزت الله انتظامی

عزت الله انتظامی بازیگر

 

متن پیام تسلیت روحانی به درگذشت انتظامی

متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون درگذشت هنرمند توانا و پیشکسوت کشورمان مرحوم عزت الله انتظامی موجب اندوه و تأثر شد. این بازیگر محبوب، صاحب سبک و پرتلاش سینما و تئاتر، با خلق آثاری فاخر و به یاد ماندنی، نقشی ممتاز در اعتلای هنر ایران عزیز ایفا کرد.

اینجانب حسن روحانی درگذشت این هنرمند محبوب را به خانواده محترم انتظامی، جامعه فرهنگی و هنری کشور، و همه علاقمندان به هنر تسلیت می‌گویم و از درگاه ایزد منان برای ایشان رحمت الهی و برای عموم بازماندگان، صبر و سلامتی مسئلت دارم.

حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران

عزت الله انتظامی

مرحوم انتظامی

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید