در آستانه رفتن تیم ملی کشورمان به جام جهانی ۱۰۱۸ روسیه کارلوس کی روش سرمربی این تیم باید تصمیم مهمی بگیرد با توجه به عملکرد ضعیف روزبه چشمی مدافع استقلال در دیدار دوستانه تیم ملی با ترکیه حال باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد و چه کسی جانشین وی خواهد شد احتمال ها از پیوستن مجید حسینی  بازیکن استقلالی به جای وی صحبت می کنند و اینکه شاید کی روش بخواهد خط دفاعی خود را جوان انتخاب کند حال باید دید سرمربی تم ملی چه تصمیمی طی روزهای آینده درباره جانشین این بازیکن خواهد گرفت

روزبه چشمی مدافع استقلال

به نظر می رسد کارلوس کی روش تصمیم دارد که زوج خط دفاعی تیمش را در روسیه جوان تر کند. روزبه چشمی   مدافع ملی پوش تیم استقلال در دیدار دوستانه برابر ترکیه نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد و روی هر دو گل مقصر بود. با این عملکرد ضعیفی که روزبه چشمی داشت بعید است که او در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ترکیب اصلی تی ملی ایران به میدان رود.

نمایش ضعیف روزبه چشمی در ترکیه

حسینی فصل درخشانی را با تیم استقلال پشت سر گذاشت و آینده درخشانی در انتظار او است. بسیاری براین باور هستند که او سورپرایز کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهد بود و زوج او و مرتضی پور علی گنجی خط دفاعی ایران را جوان و با نشاط خواهد کرد و با توجه به اینکه هر دو گل ترکیه در دیدار دوستانه مقصر اصلی آن روزبه چشمی بوده باید دید چه در انتظار این ملی پوش قرار می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید