اخبار روز نهم جشنواره فجر 38

روز نهم جشنواره فجر 38 هم به پایان رسید. در شب نهم هم مانند شب هشتم اصحاب رسانه تا ساعات ابتدایی بامداد در پردیس ملت حاضر بودند؛ فیلم سینمایی « عنکبوت » ساعت ۲۴ دیشب اکران شد.بازیگران این فیلم از جمله ساره بیات و تهیه کننده و کارگردان اثر هم در پردیس ملت حاضر بودند. البته محسن تنابنده بازیگر نقش اول فیلم هم به پردیس ملت نیامد.این فیلم خارج از آثار حاضر در جشنواره بود؛ اما روز قبل از اکران مسئولان جشنواره ناگهان سانسی را برای اکران این فیلم در سینمای رسانه در نظر گرفتند.در بخش اکران فیلم های کوتاه و مستند، مستند «خط باریک قرمز» به کارگردانی فرزاد خوشدست اکران شد.

اکران پرحاشیه فیلم سینمایی خون شد از نکات منحصر به فرد جشنواره امسال بود. جدیدترین اثر مسعود کیمیایی در حالی در سینمای رسانه اکران شد که در ساعات قبل از اکران اعلام شد، این اثر به علت عدم حضور مسعود کیمیایی در جشنواره نشست خبری نداشت.

سعید آقاخانی نیز پیرو کیمیایی عمل کرد و به سینمای رسانه نیامد. این در حالی است که بسیاری از اهالی رسانه و منتقدان پس از تماشای فیلم انتقاداتی را به کیفیت آن وارد کردند.

با وجود اینکه نشست خبری فیلم «خون شد» به صورت رسمی برگزار نشد، اما جواد نوروزبیگی تهیه کننده کار دقایقی با اصحاب رسانه گفت وگو کرد. تهیه کننده «خون شد» در جمع خبرنگاران گفت: مسعود کیمیایی داشت تصمیم می گرفت که به جشنواره بیاید؛ اما بعد از اتفاقات شب گذشته (اظهارات شهاب حسینی در نشست خبری شین) گفت من چطور به آنجا (پردیس ملت) بیایم؟

اکران دو فیلم سینمایی «دشمنان» و « پوست » با آرامش نسبی و حواشی حداقلی، برگزار شد. نکته قابل توجه نشست شاد و متفاوت فیلم پوست بود. فیلم شوخی عوامل این فیلم با یکدیگر در نشست خبری در همان ساعات پایانی روز نهم جشنواره بار ها در فضای مجازی دست به دست شد.

تصاویر روز نهم جشنواره فجر 38

تصاویر روز نهم جشنواره فجر 38

تصاویر روز نهم جشنواره فجر 38

تصاویر نهمین روز جشنواره فیلم فجر 38

تصاویر روز نهم جشنواره فجر 38

تصاویر روز نهم جشنواره فیلم فجر 38

تصاویر روز نهم جشنواره فجر 38

تصاویر و حواشی روز نهم جشنواره فیلم فجر 38

تصاویر روز نهم جشنواره فجر 38

تصاویر روز نهم جشنواره فجر 38

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید