بهترین و موثر ترین روشهای تبلیغ در اینستاگرام کدام است ؟

یکی از پربازدیدترین روشهای تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در اینستاگرام بشمار می رود . اینستاگرام برای برندها اهمیت بسیاری دارد. اینستاگرام در خریدهای اینترنتی نقش بسزایی دارد بیشتر خریداران ذکر کرده اند در وهله اول، آن چیزهایی که دوستانشان به اشتراک گذاشته اند آنها را جذب کرده است.

یکی از نکات مهم در تبلیغ اینستاگرام این است که محتواهای دیداری باید محصول شما را نشان دهند و به صورت مستقیم در مورد خوبی آن شعار ندهند. واین فرصت را به کاربران بدهد که خود تصمیم بگیرند که آیا این محصول، محصول خوبی است یا نه.در ادامه مطلب بهترین روشهای تبلیغ در اینستاگرام و فنون تبلیغات در اینستاگرام و متدهای تبلیغ در اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد با ما باشید :

استراتژی های تبلیغ در اینستاگرام

تبلیغ در اینستاگرام

آموزش تبلیغات در اینستاگرام

محتوا اساس و پایه اصلی استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما است . اگر محتوای پیج اینستاگرام شما مرتبط به بازار هدف شما نباشد، به سختی می توانید در اینستاگرام موفق شوید.

در آغاز باید ، نوع محتوایی را که می خواهید پست کنید تعیین کنید. شما باید بدانید که می خواهید با چه نوع عکس هایی بزرگترین بازاریابی اینستاگرام خود را شروع کنید.

به طبقه بندی های زیر را توجه کنید :

قدم اول :

– محتوای محصول محور:

به صورت کلی رایجترین استراتژی بازاریابی اینستاگرام استراتژی محصول محور است. جلب توجه با محتوای محصول محور، به این معنی است که بیشتر عکس ها و ویدیوهایی که ارسال می کنید از محصولات شما هستند. این یک راه ساده برای خرید و فروش در این شبکه اجتماعی است . اساسا، شما به فالور های خود میگویید: نگاه کنید به اجناس عالی که ما می فروشیم . با این امید که در مورد خرید آن به اندازه کافی هیجان زده شوند.

– محتوای فرهنگ محور:

در بعضی مواقع ، کالای شما نه منحصر به فرد ونه هیجان انگیز است ، و نه اینکه برند شما یک برند مشهور است.

نباید همیشه به اینستاگرام فقط با هدف کسب درآمد نگاه کنید. اینستاگرام می تواند راهی عالی برای برندسازی و ایجاد هویت برند در رسانه های اجتماعی باشد. شرکت هایی مانند Buffer برای چیزی که میخواهند به دنبال کنندگانشان نشان دهند، کارهای زیادی می کنند.

ترکیب:

شما می توانید ترکیب متعادلی از دو حالت را داشته باشید. اگر درست این کار را انجام دهید، خواهید دید که شما هنوز می توانید از یک پیشرفت یکپارچه و انعطاف پذیر اینستاگرامی برخوردار شوید. Lululemon یک مثال خوب از این است. حتی پست های محصولات آنها فرهنگ ورزشکای آنها را نیز نشان می دهد.

محتوای تولید شده توسط کاربر:

اگر برند شما به اندازه کافی طرفداران و مشتریان وفادار داشته باشد، استراتژی دیگری که می توانید امتحان کنید، محتویاتی است که توسط کاربران شما ایجاد شده است. این کار سختی است و اگر شما فقط از یک پلت فرم تبلیغاتی استفاده می کنید من آن را توصیه نمی کنم

قدم دوم : برنامه ریزی برای بازاریابی محتوا

تبلیغ در اینستاگرام

تبلیغ در اینستاگرام

هنگامی که استراتژی محتوا را مشخص میکنید، باید یک برنامه داشته باشید. پست های اینستاگرام دیگر به ترتیب زمانی نیستند. در عوض، فاکتور تعامل مهم می شود، پست ها بر روی صفحه ی تازه های کاربران بر اساس محتواهایی از حساب هایی که اغلب با آنها بیشتر ارتباط برقرار می کنند، مرتب می شوند.

یکی از روشهای تبلیغات در اینستاگرام ارسال پست به طور مداوم است این کارامکان دیده شدن پست ها را افزایش می دهد، که این به دنبال کنندگان فرصت بیشتری برای مشارکت می دهد. همچنین باعث میشود که شما منبع به روزی باشید، تا افراد را به فالو کردن پیج و لایک کردن پست های خود ترغیب کنید و از آنفالو شدن توسط دنبال کنندگانتان جلوگیری کنید.

از یک ابزار مانند Buffer یا Later استفاده کنید تا پست هایتان را به طور پیش فرض برنامه ریزی کنید. اینگونه به سازنده ی محتوای خود فرصت استراحت می دهد زیرا دیگر لازم نیست بلافاصله قبل از پست گذاشتن به عکس گرفتن و ویرایش آن مشغول باشد. این مسئله ویژه برای کسب و کارهای کوچک که مدیر روابط عمومی دیجیتال ندارند، مهم است.

یکی از متد های تبلیغات در اینستاگرام این است که تعداد پست ها در بازه های زمانی به شما بستگی دارد، اما هرچقدر که هست برنامه ریزی داشته باشید. اگر در یک ماه به اندازه ی ۱۰ پست محتوا دارید طوری تنظیم کنید که هر ۳ روز یک پست داشته باشید و اینطور نباشد که یک هفته پیوسته پست بگذارید و برای ۲ هفته هیچ پستی نداشته باشید.

اگرچه زمان بندی ارسال پست ها با توجه به الگوریتم فعلی اینستاگرام از اهمیت کمتری برخوردار است اما من همچنان به شما پیشنهاد میکنم که در زمان هایی که بیشترین ارتباطات را دارید بیشتر پست بگذارید. البته این موضوع به بازار هدف شما بستگی دارد. سعی کنید زمان هایی را که بازار هدفتان بیشتر در رسانه های اجتماعی فعال است شناسایی کنید و مثل همیشه تا وقتی بهترین نتیجه را بگیرید همچنان آزمایش کنید.

قدم سوم: ایجاد و ویرایش مدیا

یکی دیگر از ویژگی های تبلیغ مناسب ایجاد ویرایش است. وقتی به این مسئله می رسیم، اینستاگرام یک پلت فرم رسانه ی اجتماعی است که بر اساس استراتژی تولید محتوا. کاربران به سمت رسانه ای که برای آنها جذاب باشد می روند، و این به این معنی است که شما برای پست های خوب پاداش می گیرید.

'روش های تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغ در اینستاگرام

دیجیتال مارکتینگ

– کیفیت، کیفیت، کیفیت:

ببینید ، من می دانم – همه نمی توانند یک دوربین عکاسی چند میلیون تومانی یا یک دستگاه نورپردازی حرفه ای داشته باشند. مسئله ای نیست! فقط سعی کنید کیفیت تصاویر و ویدئو های خود را با امکاناتی که در دست دارید بالا ببرید.

اسمارت فون های هوشمند به طور کلی برای گرفتن عکس های جذاب، دوربین های مناسبی دارند. فقط عکس ها باید متمرکز شوند و نور خوبی داشته باشند ، این دو با هم باعث میشوند عکس ها بهتر به نظر بیایند.

– ویرایش:

از یک اپلیکیشن ویرایش عکس مانند VSCO، Snapseed یا Enlight استفاده کنید تا عکس هایتان تمیز و حرفه ای شوند. اما خیلی کم ویرایش کنید. بهترین روش ویرایشی است که به سختی قابل تشخیص باشد.

به سادگی میتوان بهترین شد، بنابراین قبل از اعمال فیلتر به پیج های مورد علاقه ی خود برای الهام گرفتن نگاهی کنید. پیشنهاد میکنم برای همه ی عکسهای خود از یک مجموعه فیلتر استفاده کنید. این به شما کمک میکند که یک تم منسجم برای بازاریابی خود داشته باشید.

– کپشن:

اگر شما به دنبال تبلیغ محصولات در اینستاگرام هستید، یکی از فنون تبلیغات در اینستاگرام این است که مطمئن شوید که کپشن شما به شکلی عملگرا است. دنبال کننده های خود را به جاهایی که بتوانند محصولات شما را خریداری کنند راهنمایی کنید تا بتوانید از تلاش های اینستاگرامی خود کسب درآمد کنید.

– هشتگ :

هشتگ ها در اینستاگرام بسیار تاثیرگذار هستند زیرا آنها برای دستیابی به بخش هایی از بازار هدفتان که در هشتگ ها به دنبال محتوای جدید هستند بسیار مفید می باشند. شما می توانید هشتگ های محبوب ، هشتگ های مربوط به محصول ، یا هشتگ های مورد علاقه شخصی و همچنین هشتگ های محلی را انتخاب کنید.

افزودن هشتگ ها باعث افزایش بازدید پست اینستاگرام شما می شود و در نتیجه به افزایش مشارکت کاربران کمک می کند.

قدم چهارم: محتوای بیشتر

اینستاگرام برای به روز رسانی تلاش های زیادی داشته است :

اولین و مهمترین بروز رسانی اینستاگرام استوری ها هستند. با کنار گذاشتن این واقعیت که این یک تقلید واضح از اسنپ چت است ، استوری اینستگرام فرصتی عالی برای شما فراهم میکند که تا با بازار هدف خود ارتباط برقرار کنید ، به گونه ای که واقعی تر باشد و کمتر مبادی آداب است و همچنین محدود به شکل محتوایی که کاربران اینستاگرام عادت دارند، نیست.

از ویژگی های تبلیغ در اینستاگرام می توان به این نکته اشاره کرد که استفاده از استوری ها جز نکات بسیار مهم بشمار می رود زیرا استوری ها باعث می شوند پیج شما را بالای صفحه ی تازه های کاربران قرار دهد.

جدیدترین استوری ها در ابتدا دیده می شوند اما همیشه در بالای صفحه هستند. گذاشتن پست در استوری به صورت مکرر با به روز رسانی های سریع یا حتی تخفیف ها می تواند این امکان را فراهم کند که بیشتر توسط دنبال کنندگانتان دیده شوید.

از اینستاگرام Live برای پیش نمایش راه اندازی خدمت جدید یا رونمایی از محصول جدید یا میزبانی Q & A با طرفداران خود، استفاده کنید. این شما را به طور مستقیم با افرادی که با شما در رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار می کنند، متصل می کند، و این یک راه ایده آل برای برندینگ و ایجاد هویت نام تجاری و ایجاد ارتباط با دنبال کنندگانتان است.

قدم پنجم: بهینه سازی برای کسب درآمد

اگر تمایل دارید دنبال کنندگان اینستاگرام و ترافیک رسانه های اجتماعی خود را به فروش واقعی تبدیل کنید، باید به افراد نشان دهید کجا می توانند محصول شما را بخرند. اطمینان حاصل کنید که دنبال کنندگان شما به لینک در بیو هدایت میشوند (“آخرین محصولات ما را در لینک زیر مشاهده کنید”).

و CTA رانیز به کپشن های خود اضافه کنید.(” از چیزی که میبینید خوشتان می آید؟ از لینک موجود در بیو خریداری کنید”)

– کسب درآمد:

در اینجا باید به برنامه های Like2Buy و Have2Have.It اشاره کنیم که به شما کمک می کند یک صفحه ایجاد کنید که می توانید عکس ها را در اینستاگرام خود به محصولات یا صفحات دیگر وب سایت خود لینک دهید. این بسیار ایده آل است زیرا موانعی را که باعث جلوگیری از تبدیل دنبال کنندگان شما به مشتری میشود بر میدارد.

– تخفیف ها و تبلیغات: یکی از راه ها نمایان کردن یک پیشنهاد با بازه ی زمانی محدود مخصوص اینستاگرام مانند یک ارائه کوپن یا تخفیف است. یک پست با کد کوپن (یا لینک تخفیف) و یک CTA که به بازدیدکنندگان اجازه دهد سریع عمل کنند، ارسال کنید .

قدم ششم: مسابقات

یکی دیگر از راه های عالی برای استفاده از اینستاگرم برای تاثیر بر کسب و کار شما ، اجرای مسابقه است. مسابقات دنبال کنندگان را در مورد محصولات شما هیجان زده می کنند و می توانند با دادن انگیزه ی مشارکت به ارتقا محصولات کمک کنند.

راه های مختلفی برای اجرای مسابقات در اینستاگرام وجود دارد، من به چند مورد اشاره میکنم، اما مسابقات موثر، مسابقاتی هستند که به کسب و کارتان کمک می کنند فروش شما را بالا برود. بهترین راه برای این کار از طریق هدایت طرفداران است : با دریافت اطلاعات از افرادی که وارد مسابقه شده اند، شما می توانید در آینده از طریق ایمیل مارکتینگ با آنها خرید و فروش کنید.

در اینجا برخی ایده هایی که میتوانید در مسابقات به کار برید میبینید:

Comment-to-enter-:

این رایج ترین نوع مسابقه ای است که در اینستاگرام می بینم و دلیل خوبی دارد. مسابقات Comment- to-enter ساده ترین راه برای شرکت را دارند، زیرا آنها تعداد افرادی را که مشارکت می کنند، به حداکثر می رسانند. به طور کلی، این رقابت ها مستلزم لایک کردن عکس، فالو کردن پبج مسابقه و یا تگ کردن دونفر هستند. این باعث مشارکت بالایی میشود ، به افزایش فالور و شیوع پست ها نیز کمک میکند.

– Sweepstakes:

با استفاده از اپلیکیشن های افزایش فالوور اینستاگرام شما می توانید بازدید اینستاگرام را برای کسب و کار خود هدایت کنید. اگر چه این ها سخت تر هستند، اما در دراز مدت موثرتر هستند زیرا به شما اجازه می دهند که در آینده با کاربران بهتر خرید و فروش کنید.

– مسابقه عکس:

شما می توانید این یکی از دو راه را اجرا کنید. روش اول، روش ساده تر این است که شرکت کنندگان با ارسال یک عکس با یک موضوع خاص با استفاده از یک هشتگ خاص وارد مسابقه میشوند، که پس از آن شما برای انتخاب برنده فیلتر میکنید. این روش فوق العاده است زیرا هم ساده است وهم به میزان قابل توجهی برای شیوع اخبار کسب و کار شما مفید است. شما همچنین می توانید از یک برنامه مسابقه عکس برای اجرای این مسابقات با جایزه استفاده کنید که بتوانید ایمیل های شرکت کنندگان را جمع آوری کنید.

قدم هفتم: تبلیغات

شما اگر آگهی تبلیغاتی نداشته باشید نمی توانید راهنمای کاملی برای استراتژی بازاریابی اینستاگرام داشته باشید. هنگامی که زمان عمل است ، تبلیغات بهترین راه برای تضمین رسیدن تلاش های بازاریابی اینستاگرام به بازار هدف است.

در حالیکه ممکن است برای هزینه کردن برای تبلیغات در اینستاگرام که میتواند کسب درآمد در آن سخت باشد تردید داشته باشید، این را بدانید: تبلیغات اینستاگرام بهترین راه برای دستیابی به بازار هدفتان هستند. اما همانقدر که امیدوارید محتوای شما به اشتراک گذاشته شده باشد هیچ تضمینی هم وجود ندارد.

اما با مدل جدید تبلیغات اینترنتی در اینستاگرام ، شما می توانید آگهی را به افرادی که برای آنها منظور می شود بدون نگرانی اینکه آیا آنها تبلیغات را میبینند یا نه، ارائه دهید.

بهترین روش های تبلیغ در اینستاگرام'

تبلیغ در اینستاگرام

تبلیغ در اینستاگرام

یکی از ویژگی های تبلیغات اینستاگرام استفاده از تصاویرخاص و چشمگیر است به این صورت که آگهی های اینستاگرام در صفحه ی کاربران مانند هر پست دیگری نشان داده می شود هم خوب است هم بد. از یک سو، آنها بومی هستند با توجه به تجربه کاربر – آنها مانند تبلیغات احساس نمی شوند، به این معنی که آنها دوستانه تر هستند – قابل هضم تر هستند . از سوی دیگر، به آنها مانند هر پست دیگری نگاه می شود، و این بدان معنی است که آنها ممکن است مانند پست های دیگر به پایین صفحه بروند. ایجاد و ارسال رسانه ای که احتمال دارد مخاطب را جذب کند، به تبلیغات شما بهترین شانس برای موفقیت می دهد.

– اهداف دقیق:

یک لندینگ پیج (صفحه فرود) خاص برای تبلیغ ایجاد کنید: ببینید، شما می توانید مردم را مستقیم به وب سایت خود راهنمایی کنید، اما بهتر است که یک صفحه ایجاد کنید که به طور مستقیم با آنچه که در تبلیغ شما ذکر شده است، مطابقت داشته باشد.

– CTA را صحیح انتخاب کنید: مزیت یک تبلیغ نسبت به پستهای معمولی، توانایی افزودن CTA به آگهی شما است. انتخاب CTA درست بر اساس هدف کسب و کار به شما یک نیروی اضافه برای رسیدن به اهدافتان می دهد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید