دسر اورئو یک دسر فوق العاده خوشمزه با تزئین بیسکوییت است.خامه کیک و دسر را بسیار خوشمزه و تازه تر می کند و طعم آن را چندین برابر لذیذتر می کند. امروز قصد داریم طرز تهیه یک دسر خوشمزه و البته متفاوت را به شما آموزش دهیم. این دسر خامه ای خوشمزه،  دسر اورئو   است آن را حتما امتحان کنید.

آموزش تهیه دسر اورئو

دسر اورئو یک دسر فوق العاده خوشمزه با تزئین بیسکوییت است که به بمب بیسکوییتی هم معروف است. این دسر خامه ای را تهیه کنید و لذت ببرید.

دسر

طرز تهیه دسر اورئو

 

مواد لازم:

پنیر خامه ای: ۵۷۰ گرم خامه: یک و یک دوم پیمانه پودر شکر: سه چهارم پیمانه اسانس وانیل: یک قاشق چایخوری پودر ژلاتین: ۱۴ گرم بیسکویت اورئو: ۲ بسته خامه فرم گرفته: برای تزئین توت فرنگی: به دلخواه

طرز تهیه دسر اورئو :

خامه را آنقدر بزنید تا پف کند. سپس آن را با پنیر خامه ای، پودر شکر و اسانس وانیل به خوبی مخلوط کنید تا صاف و یکدست شوند. پودر ژلاتین را در مقدار کمی آب حل کرده و سپس به مواد اضافه و مخلوط کنید. درون کاسه ای را کاملا با سلفون بپوشانید. بیسکویت های اورئو را کف و کناره های کاسه بچینید.

حدود یک چهارم از مخلوط پنیر خامه ای را کف و کناره های قالب روی بیسکویت ها پخش کنید. توت فرنگی ها را برش داده و به همراه بقیه بیسکویت ها روی مواد بچینید. این کار را با بقیه مواد تکرار کنید و لایه آخر بیسکویت قرار دهید. کاسه را حدود ۲ ساعت یا بیشتر در یخچال قرار دهید تا مواد سفت شود. سپس دسر را برگردانید و از قالب جدا کنید. روی دسر را با خامه فرم گرفته تزئین کرده و سپس سرو کنید.

پیشنهاد:

به جای توت فرنگی از میوه های دلخواه خود می توانید استفاده کنید.

خامه نسبت به سایر لبنیات مزیتی هم دارد؟

خامه مزیتی بر‌ سایر لبنیات ندارد. بنابراین در افرادی که می ‌خواهند همچنان سلامت خود را حفظ کنند قطعا بهتر است مصرف نشود. چون در ازای همان مواد مغذی، انرژی زیادی را دریافت خواهند کرد. خامه چه طور تهیه می ‌شود خامه چه طور تهیه می ‌شود؟ برای تهیه خامه پیش از عمل هموژنیزاسیون، لایه چربی روی شیر خام را که به سرشیر معروف است، برمی ‌دارند. این چربی، خامه نام می ‌گیرد. در صنعت، برای سرعت بخشیدن به تجمع چربی شیر روی سطح آن، از دستگاه سانتریفیوژ استفاده می‌ کنند.

آیا این مطلب مفید بود؟
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید