کری خوانی هواداران ایرانی برای فوق ستاره فوتبال جهان در روسیه بی نهایت جالب بوده است این هواداران با بنری که در دست داشتن رونالدو را در حال شکار یوزپلنگ نشان می دهد و در نهایت کریس رونالدو شکست می خورد تیم ملی فوتبال ایران در سومین بازی خود به مصاف پرتغال می رود امیدواریم تیم ملی ما در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مثل اولین بازی خود خیره کننده ظاهر شود حال باید دید بازیکنان چه تصمیمی برای مهار رونالدو ستاره مطرح تیم ملی پرتغال خواهند داشت و او را مهار می کنند.

کری خوانی هواداران ایرانی برای رونالدو بهترین بازیکن

 

کری خوانی هواداران ایرانی

هواداران ایرانی حاضر در استادیوم سن پترزبورگ به شکل جالبی برای کاپیتان تیم ملی پرتغال کریس رونالدو ستاره افسانه ای این تیم خط و نشان کشیدند.

تیم ملی ایران شب گذشته در دقیقه ۹۵ موفق شد تیم ملی مراکش را شکست بدهد اما نکته جالب این که تعدادی از هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه زنیت آرنا شهر سن پترزبورگ به شکلی جالب برای کریستیانو رونالدو ستاره رئال مادری کری خوانی کردند.

کریس رونالدو

 

هواداران ایرانی شب گذشته بنری را در ورزشگاه باز کردند که در آن یوزپلنگ ایرانی در حال شکار کریستیانو رونالدو بود و به این شکل کری خوانی را برای بهترین بازیکن سال ۲۰۱۷ جهان آغاز کردند. حال باید دید شاگردان کی روش چه تصمیمی برای مهار این ستاره خواهند داشت.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید