به گزارش خبرورزشی، تیم ملی فوتبال ایران در مرحله گروهی جام جهانی 2018 باید به مصاف تیم های اسپانیا و پرتغال برود. این در حالیست که شاگردان کی روش در بازی اول مقابل مراکش پیروز شدند.
امروز (یکشنبه) در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران، تعدادی از هواداران آرژانتین در مواجهه با هواداران ایران عنوان کردند که برای مهار رونالدو پرتغالی، بازیکنان ایران باید ساق پا های این بازیکن را هدف قرار بگیرند و آن را بشکنند. این صحبت رونالدو تعجب هواداران ایران را در پی داشت.

همه تیم های بزرگ دنیا و حتی تیم های آسیایی برای مهار فوق ستاره های فوتبال جهان تمهیداتی در نظر می گیرند و بررسی می کنند که چگونه این بازیکنان را از موقعیت گل دور کنند اما توصیه آرژانتینی ها به نوبه خود به بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران برای مهار کریس رونالدو عجیب به نظر می رسد و تعجب فوتبال دوستان را به همراه داشته است. فوتبالیست های ایرانی نشان دادند که می تواند فراتر از حد انتظار ظاهر شوند و در مقابل تیم های مدعی قهرمانی جام جهانی به خوبی ظاهر شوند و بتوانند به شگفتی ساز این دوره از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تبدیل شوند.

مهار کریس رونالدو

هواداران تیم ملی فوتبال آرژانتین توصیه بسیار عجیبی به ایرانی‌ها کردند. تیم ملی فوتبال ایران در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باید به مصاف تیم‌ های اسپانیا و پرتغال برود. این در حالیست که شاگردان کارلوس کی‌ روش در بازی اول مقابل مراکش پیروز شدند.

دیدار ایران و مراکش پر تماشاگر ترین بازی ایران در طول تاریخ تیم ملی

با توجه به حضور ۶۲۵۴۸ نفر در ورزشگاه کریستوفسکی بندر سن‌ پترزبورگ برای تماشای بازی ایران با مراکش این جدال به پر تماشاگر ترین بازی تاریخ تیم ملی فوتبال ایران در جام‌ های جهانی تبدیل شد تا رکورد بازی با آرژانتین در ورزشگاه بلوهوریزونته در جام جهانی برزیل شکسته شود. جدالی که با ۵۷۶۹۸ نفر عنوان دومین بازی پر تماشاگر تیم ملی فوتبال را به خود اختصاص داد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید