بازی ایران و پرتغال در دوشنبه شب برگزار می شود و حساس ترین بازی ایران در جام جهانی است و مشخص کننده صعود یا عدم صعود ایران است. یکی از دغدغه های اصلی کی روش و بازیکنان مهار کریس رونالدو  است که باید برای آن تصمیم درستی گرفته شود. بازیکنان باید خیلی زیاد مواظب رونالدو باشند و برنامه ویژه ای برای او داشته باشند. باید ببینیم که در این بازی آیا کریس رونالدو می تواند گرفتار نقشه های مربی تیم ملی شود یا خیر ؟

مهار کریس رونالدو در بازی ایران پرتغال

مهار کردن کریس رونالدو در بازی ایران پرتغال

 

مهار فوق ستاره فوتبال پرتغال در بازی با ایران مهم ترین دغدغه ذهنی کادرفنی تیم ملی خواهد بود. پرتغال قهرمان قاره اروپا با فوق ستاره‌اش کریس رونالدو دوشنبه شب مقابل ایران قرار می‌گیرد. مهار رونالدو مهم ترین دغدغه کی‌روش از مدت ها پیش از شروع جام جهانی بود. سرمربی تیم ملی یکبار در ایران گفت کدام بازیکن می‌تواند روی سر کریس رونالدو سر بزند؟

بازیکن مورد نظر کی روش در بازی با پرتغال مامور ویژه مهار رونالدو

کریم انصاری فرد بازیکن تیم ملی ایران

رونالدو بازیکن پرتغالی

 

اکنون شاید بتوان گفت کریم انصاری فرد همان بازیکن مورد نظر کی روش در بازی با پرتغال خواهد بود. شاید کریم در این مسابقه مامور شود که سایه به سایه رونالدو حرکت کند. انصاری فرد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ظاهرا تو مامور ویژه مهار رونالدو در بازی با پرتغال خواهی بود، گفت: «هرچه مربی بگوید همان می‌شود و برای من فرقی ندارد کجا بازی کنیم هنوز مشخص نیست که این اتفاق بیافتد اما ما هر کاری انجام بدهیم به صورت تیمی است و اینطور نیست یک نفر فقط بازیکنی را بگیرد.»

قطعا کی روش برای مهار بازیکنی که در دو بازی ۴ گل زده و ۴ امتیاز برای تیمش آورده نقشه‌های ویژه‌ای خواهد داشت و شاید رونالدو در بازی با ایران گرفتار نقشه‌های تاکتیکی کی‌روش شود همانطور که لیونل مسی در جام جهانی ۲۰۱۴ تقریبا مقابل ایران متوقف شده بود اما در دقایق پایانی مسابقه روی نبوغش توانست گل برتری را به ایران بزند!

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید