در بازی زیبای یاران کریس رونالدو و فیروزه ای پوشان اروگوئه ای این تیم از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حذف شد. حذف پرتغال از جام جهانی و همچنین تیم ملی آرژانتین برای فوتبال دوستان باورکردنی نبود اما این اتفاق رخ داد و این تیم حذف شد. پس از پایان بازی زننده گل پیروزی اروگوئه که دچار آسیب دیدگی شده بود و باید از زمین مسابقه بیرون می رفت در اقدامی ارزشمند فوق ستاره فوتبال جهان به کمک کاوانی رفت و او را برای خروج از زمین همراهی کرد که مورد توجه عکاسان حاضر در ورزشگاه محل دیدار این دو تیم قرار گرفت.

صعود اروگوئه و شکست پرتغال

 

حذف پرتغال از جام جهانی

در اواسط نیمه دوم بازی پرتغال و اروگوئه که در نهایت با برتی ۲-۱ فیروزه ای پوشان اروگوئه خاتمه یافت، ادینسون کاوانی زننده دو گل تیم اروگوئه دچار آسیب دیدگی شد و بالاجبار زمین بازی را ترک کرد.

در هنگام ترک زمین، رونالدو به کمک کاوانی آمد و او را برای خروج از میدان بدرقه و همراهی کرد که مورد توجه تماشاگران و عکاسان حاضر در ورزشگاه شد.

رسانه‌ های خارجی هم از واژه «احترام» درباره اقدام کریس رونالدو فوق ستاره فوتبال جهان استفاده کردند.

اقدام ارزشمند رونالدو با بازیکن اروگوئه ای

 

شکست تیم ملی پرتغال از اروگوئه و حذف زود هنگام یاران رونالدو افسانه ای

تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر اروگوئه به میدان رفت و با نتیجه‌ دو بر یک تن به شکست داد تا وداع زود هنگامی با جام جهانی داشته باشد.

چهره اعتراضی رونالدو پس از پایان بازی و حذف پرتغال از جام جهانی

 

در پایان بازی دیدنی تیم های ملی اروگوئه و پرتغال کاپیتان و ستاره این تیم از برگزار کنندگان جام جهانی تشکر کرد و از عملکرد تیمش در این بازی های حساس راضی بوده است .

بعد از لیونل مسی ، کریس رونالدو هم از رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در کمال ناباوری کنار رفت.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید