کریستیانو رونالدو یکی از بازیکنان فوتبال بزرگ جهان است که تقریبا همه مردم او را می شناسند. او ۹ سال در تیم رئال مادرید بازی کرده است و عملکرد بسیار خوبی در این تیم داشته است. این فوتبالیست بزرگ اکنون با قرارداری بالا به تیم یوونتوس پیوسته است و بعد از ۹ سال تیم رئال را ترک کرد. این بازیکن بزرگ با نوشتن یک نامه به باشگاه رئال مادرید از این تیم و هواداران خداحافظی کرد و وارد دوران جدیدی در حرفه خود شد.

خداحافظی رونالدو با رئال مادرید بعد از ۹ سال

 

نامه خداحافظی رونالدو با رئال مادرید

کریستیانو رونالدو با قراردادی به ارزش ۱۰۵ میلیون یورو به یوونتوس پیوست و پس از ۹ سال رئال مادرید را ترک کرد.

ستاره پرتغالی با ارسال یک نامه به باشگاه مادریدی، از هواداران خداحافظی کرد.

رونالدو مهاجم پیشین رئال مادرید نوشت: در سال‌هایی که در رئال مادرید حضور داشتم و در این شهر زندگی می‌کردم، شادترین دوران زندگی‌ام را سپری کردم. تنها می‌توانم از باشگاه، هواداران و این شهر تشکر کنم.

با این حال زمان تغییر فرا رسیده بود و نیاز داشتم دوران جدیدی را در زندگی‌ام آغاز کنم. از باشگاه تقاضا کردم با انتقال من موافقت کند. به همین خاطر از هواداران و همه عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم آن‌ها من را درک کنند.

خداحافظی رونالدو با رئال مادرید با نوشتن یک نامه

 

خاطرات کریس رونالدو در تیم رئال مادرید در طول ۹ سال

۹ سال فوق‌العاده را در مادرید سپری کردم. این ۹ سال خاص بودند. برای من دوران هیجان‌انگیزی بود. همچنین دوران سختی بود، چون در رئال مادرید انتظار‌ها زیاد است. هرگز لذتی را که از فوتبال بازی کردن در این باشگاه داشتم فراموش نخواهم کرد.

من در مادرید هم‌تیمی‌های فوق‌العاده‌ای داشتم و هواداران پرشوری از من حمایت می‌کردند. به همراه هم توانستیم برای سه سال پیاپی فاتح لیگ قهرمانان شویم و در ۵ سال ۴ قهرمانی را در این بازی‌ها جشن بگیریم. در کنار این‌ها توانستم ۴ توپ طلا به دست آورم و ۳ کفش طلا کسب کنم. همه این اتفاقات در باشگاهی فوق‌العاده به نام رئال مادرید رخ داد.

مادرید در قلب من و خانواده‌ام جا دارد به همین خاطر تنها چیزی که می‌توانم بگویم تشکر از باشگاه، رییس باشگاه، مدیران، هم‌تیمی‌ها، پزشکان تیم و همه کارکنان است.

از هواداران باشگاه بی‌نهایت قدردانی می‌کنم. همچنین از فوتبال اسپانیا تشکر می‌کنم. در این ۹ سال هیجان‌انگیز در مقابلم بازیکنان بزرگی بازی کردند. من از مادرید می‌روم، ولی این پیراهن، آرم باشگاه و سانتیاگو برنابئو همیشه همراه من خواهند بود.

از همه تشکر می‌کنم و همان‌طور که اولین بار ۹ سال پیش در ورزشگاه برنابئو حاضر شدم، می‌گویم به پیش مادرید!

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید