خواهر کریس رونالدو کاتیا اویرو به اخراج برادرش از زمین مسابقه واکنش نشان داد و اعلام کرد کسانی می خواهند برادرش را نابود کنند. در دیدار یونتوس و والنسیا داور مسابقه در اقدامی عجیب فوتبالیست فوق ستاره فوتبال جهان را اخراج کرد برخی از فوتبال دوستان رفتار این داور را عجولانه و سختگیرانه تلقی کرده اند تا جائیکه خواهر ستاره پرتغالی سابق رئال مادرید به اخراج برادرش واکنش تندی داشته است و حتی یوفا نیز اعلام کرده درباره اخراج وی از زمین مسابقه تحقیق می کند.

کریس رونالدو

کریس رونالدو فوق ستاره

 

واکنش خواهر کریس رونالدو به اخراج برادرش

رونالدو چند شب پیش برای یازدهمین بار در دوران فوتبالش اخراج شد. این البته اولین کارت قرمز او در چمپیونزلیگ بود. اخراجی که بسیار بحث بر انگیز بود و او را به گریه انداخت.

فوق ستاره پرتغالی سابق رئال، گریه کنان و با استیصال از زمین خارج شد؛ با این حال یوونتوس توانست ۰-۲ در زمین والنسیا پیروز شود.

کریس رونالدو

کریس رونالدو و خواهرش کاتیا

 

کاتیا اویرو در واکنش به اخراج برادرش در اینستاگرام نوشت:« شرم بر این فوتبال. می خواهند برادرم را نابود کنند. باید عدالت اجرا شود. خدا هرگز نمی خوابد. شرم کنید.»

او سپس با انتشار چند استوری خطاب به برادرش نوشت:« آنها می خواهند تو را به زیر بکشند ولی موفق نخواهند شد. شرم بر این فوتبال. تو بزرگی برادرم. آنها تاوان سختی برای اشک هایت خواهند داد.»

کریس رونالدو

رونالدو

یوفا درباره اخراج رونالدو تحقیق می کند

یوونتوس شب گذشته در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میهمان والنسیا بود و در نهایت با وجود ۱۰ نفره شدن با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید. اخراج جنجالی رونالدو در دقیقه ۲۹ بازی باعث شد اعتراضات زیادی را به همراه داشته باشد و حتی اشک ستاره پرتغالی درآمد.

کریس رونالدو

گریه های رونالدو بدلیل اخراج

 

در این راستا اتحادیه فوتبال اروپا(بوفا) با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که تحقیقات لازم را درباره صحنه اخراج رونالدو انجام می دهد و حکم نهایی خود ر ۲۷ سپتامبر(یک هفته دیگر) اعلام می کند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید