محسن مسلمان و برانکو ایوانکوویچ در مراسم برترین های لیگ برتر ایران پشت سر هم نشسته بودند و مراسم را دنبال می کردند. در حالی که محسن مسلمان انتظار داشت به عنوان برترین پاسور فوتبال ایران با ۱۰ پاس گل جایزه بگیرد اما در نهایت او انتخاب نشد و سرور جباروف بازیکن تیم استقلال این عنوان را نصیب خودش کرد. مراسم برترین های فوتبال ایران با حاشیه های زیادی همراه بود و بازیکنان زیادی نیز دلخور شدند اما در نهایت بیشترین جایزه ها را تیم پرسپولیس از آن خود کرد.محسن مسلمان و برانکو ایوانکوویچ در مراسم برترین های لیگ برتر ایران حضور داشتند.

محسن مسلمان و برانکو ایوانکوویچ

جشن برترین های فوتبال چند جایزه گم شده داشت. بی تردید مهم‌ترین‌ شان جایزه پاسور بود که رسید به سرور جباروف بازیکن استقلال. جایزه ای که بی هیچ شکی باید می رسید به محسن مسلمان بازیکن سابق تیم پرسپولیس .

محسن در کنار بیرانوند و یک ردیف جلوتر از برانکو نشسته  بود و می خواست در صورت بردن جایزه برانکو را در آغوش بگیرد.

تصاویری زیبای از محسن مسلمان و برانکو سرمربی سرخ پوشان

یکباره اما شوکه شد. جایزه را به او ندادند. در همان لحظات اما برانکو پشت سر محسن شاد بود. این تصاویر را امیرحسین خیرخواه به تصویر کشیده است. البته شاید این خنده ها به دلیل پیامی باشد که پروفسور در موبایلش خوانده اما این سه گانه اصغر نیک سیرت، محسن مسلمان و برانکو ایوانکوویچ بعد از حاشیه های فصل قبل، هیجان انگیز شده است.

محسن مسلمان

محسن مسلمان در مراسم برترین های فوتبال ایران

 

گفتنی است در مراسم برترین ها پرسپولیسی ها جوایز را یکی پس از دیگری به دست آوردند و این در حالی بود که یک پرسپولیسی ناکام ماند که البته حقش نبود، از کسب عنوان برترین پاسور باز ماند. در همین حین برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان پشت سر او حضور داشت و با لبخندی ملیح اتفاقات را دنبال می کرد.

محسن مسلمان و برانکو

ناراحتی محسن مسلمان از انتخاب نشدنش

محسن مسلمان و برانکو

محمد مسلمان و برانکو ایوانکوویچ

محسن مسلمان و برانکو

محسن مسلمان و برانکو

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید