لیونل مسی رکورد تازه ای را ثبت می کند ؟

 فوق ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا می‌تواند یک رکورد دیگر به کارنامه پرافتخار دوران بازیگری‌ خود اضافه کند.

به گزارش نشریه مارکا چاپ مادرید، حساس‌ترین بازی هفتهسیزدهم لالیگا برای لیونل مسی مهاجم تیم فوتبال بارسلونا بازی خاصی است. این بازی که امشب (شنبه) در ورزشگاه متروپولیتانوی شهر مادرید میان اتلتیکو و بارسلونا برگزار می‌شود، فرصتی برای مسی است تا به رکوردی قابل توجه در لالیگا دست پیدا کند. این رکورد در حال حاضر در اختیار رائول گونزالس، کاپیتان سابق رئال مادرید است.
مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا اگر امشب به تیمش کمک کند که در خانه اتلتیکومادرید پیروز شود، در کنار رائول به بازیکنی تبدیل می‌شوند که در طول تاریخ بیشتری پیروزی مقابل تیم قرمزوسفیدپوش پایتخت اسپانیا را تجربه کرده‌اند.

لیونل مسی

ر حال حاضر رائول با 17 پیروزی در 27 بازی‌اش مقابل اتلتیکو مادرید رکورددار است، همان تیمی که دوران بازیگری‌اش را در آکادمی آن آغاز کرد. 
حالا مسی این شانس را دارد که در سی‌و‌ششمین بازی‌ خود مقابل اتلتیکو مادرید هفدهمین پیروزی‌اش را مقابل این تیم تجربه کند. در حقیقت بعد از سویا، اتلتیکومادرید تیمی است که بیش از همه از مسی گل خورده است (28 گل).
آخرین باری که مسی مقابل اتلتیکو به میدان رفت، در هفته بیست‌و‌هفتم فصل گذشته بود که آن بازی را بارسلونا با تک گل مسی از روی یک ضربه ایستگاهی به سود خود به پایان رساند. به ندرت پیش آمده که مسی در چند بازی متوالی‌اش مقابل اتلتیکومادرید گلزنی نکند و طولانی‌ترین ناکامی وی برای باز کردن دروازه قرمزوسفیدپوشان مادریدی در حدفاصل ماه می سال 2013 تا ماه می سال 2014 بود. مسی در تمام بازی‌هایش مقابل اتلتیکومادرید تا کنون سه بار هت‌تریک کرده است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید