رکورد زنی کریستیانو رونالدو فوق ستاره آرژانتینی یوونتوتس

رونالدو به رکورد ستاره سابق یوونتوس رسید. این  ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس با گلزنی در هفته سیزدهم سری A به رکورد یکی از ستاره‌های سابق این تیم و صدر جدول برترین گلزنان این رقابت ها دست یافت.

به گزارش سایت فوتبال ایتالیا ، تیم فوتبال یوونتوس شنبه شب در هفته سیزدهم سری A موفق شد میهمان خود، اسپال را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد که گل اول این بازی را کریستیانو رونالدو به ثمر رساند.
رونالدو با این گل شمار گل‌ های خود را در این فصل سری A به 9 رساند و از این حیث به رکوردی دست پیدا کرد که آخرین بار پیترو آناستاسی، مهاجم ایتالیایی یوونتوس در فصل 69-1968 به ثبت رسانده بود. اکنون این 2 نفر تنها بازیکنان تاریخ باشگاه یوونتوس هستند که در نخستین فصل دوران بازیگری‌شان در این تیم، در 13 هفته نخست لیگ 9 گل زده‌اند.

رونالدو
رونالدو اگرچه در سه هفته نخست این فصل موفق به گلزنی نشد، اما پس از آن به طور مرتب برای «بانوی پیر» گلزنی کرده است و مهمترین گل ‌هایی که در ایتالیا زده 2 گلی بود که مقابل ساسولو زد و تیمش را از شکست نجات داد. او البته در لیگ قهرمانان هم گل مهمی برای بیانکونری در بازی خانگی مقابل منچستریونایتد به ثمر رساند، هرچند که گل او منجر به پیروزی تیمش نشد.
رونالدو با گلی که به اسپال زد، حالا در کنار کریشتوف پیاتک، مهاجم تیم جنوا در صدر جدول برترین گلزنان این فصل سری A قرار دارد. این در حالی است که او در بازی‌هایش در این فصل پنج پاس گل هم داده است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید