عکس عاشقانه از زانیار خسروی و همشرش

زانیار خسروی ،با منتشر کردن و به اشتراک گذاشتن عکس سلفی جدید خود به همراه همسرش صفحه شخصی خود را بروز کرد. آهنگساز، ترانه سرا و خواننده ی جوان و پرطرفدار کشورمان است. زانیار یکی از دو خواننده ی گروه "ایهام" است که به تازگی کارهایشان بسیار مورد استقبال واقع شده است.

اسم همسر زانیار خسروی

زانیار خسروی

عکس جدید زانیار خسروی

پدر زانیار خسروی زاده کرمانشاه و وکیل و مادرش متولد سنندج است. او فقط یک برادر دارد. سیروان خسروی برادر بزرگتر زانیار است و او نیز در زمینه آهنگسازی و خوانندگی فعالیت دارد.

همچنین بخوانید:
زانیار خسروی

همسر زانیار خسروی

زن زانیار خسروی

آرنیکا صادقی متولد سال ۱۳۶۵ در تهران، فارغ التحصیل رشته گرافیک است، وی دو خواهر یکی بزرگتر و یکی کوچکتر از خود به نام شکوفه و شکیبا دارد. پدر وی یکی از کشتی گیران بود و بعد از بازنشستی مربی کشتی شدند و در سال ۱۳۹۲ فوت کردند.

زانیار خسروی به همراه برادرش سیروان، از کودکی در آموزشگاه موسیقی شروع به یادگیری این حرفه کردند.شروع فعالیت زانیار در زمینه ی موسیقی بعد از اتمام دانشگاه بود. او اولین ترانه اش را برای آلبوم برادرش نوشت و سپس از سال ۸۷ با آهنگ همینه که هست بصورت مستقل خوانندگی کرد و با موزیک ویدیو آن به نام "مگس" معروف شد. او سپس در همان سال با آهنگ "ریسک" به محبوبیت رسید.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید