کاربرد رنگ سال 2021 در مد ولباس

درباره رنگ سال 2021 چیست؟ از میان رنگ ها، رنگ خاکستری نشان دهنده آرامش ، اعتماد، اطمینان،استقلال و هوش است. در واقع این رنگ آن چنان قدرتی دارد که ظاهر شما را از دیگران متمایز می کند. فصل پاییز و زمستان بهترین زمان برای استفاده از رنگ خاکستری است .

رنگ سال 2021

رنگ سال 2021

رنگ زرد هرگز رنگ کثیفی نبوده بلکه سایه ای روشن است که باعث نشاط و سرزندگی می شود. اما اگر درست ست نشود ، ممکن است کسل کننده باشد.هدف شرکت پنتون از انتخاب دو رنگ خاکستری وزرد به عنوان رنگ سال 2021 به این دلیل بوده است که این دو رنگ مستقل، وقتی کنار هم قرار می گیرند حس قدرت و امیدواری در کنار هم را ایجاد می کنند .

رنگ سال 2021

رنگ سال 2021

این دور رنگ در کنار یکدیگر پایداری و نشاط را تداعی می کرده واین هدف با انتخاب یک رنگ میسر نمی شده است .

رنگ سال 2021

رنگ سال 2021

طوسی و صورتی، از اولین رنگ هایی هستند که در استایل و مد به سادگی مکمل یکدیگر شدند و این ترکیب زیبا طرفداران زیادی دارد ولی ترکیب رنگ سال 2021 ترکیبی خاص و جسور در استایل های مردانه وزنانه است اگر قصد دارید خیلی جلب توجه کنید وزیاد به چشم آیید حتما این دو رنگ زیبا را امتحان کنید

. مطلب زیر در مورد رنگ های زرد و خاکستری در استایل روزانه ورسمی ، ست کردن با زرد و خاکستری با این دو رنگ سال جمع آوری شده است با تانما همراه شوید :

ست کردن با رنگ سال 2021

رنگ سال 2021

رنگ سال 2021

ست کردن با زرد و خاکستری به عنوان یک ترکیب رنگ مدرن شناخته می شود. خانم ها می توانند با ست کردن لباس زرد در استایل خود، برای رنگ سایر آیتم ها از رنگ خاکستری استفاده کنند. با این کار می توانند نشان دهند که به روز هستند. و به ترند های حال حاضر آگاهی دارند.

وقتی که اطلاعات کافی در زمینه ست کردن لباس زرد با بقیه رنگ ها داشته باشید ، زمان آن می رسد که با کمی خلاقیت و سلیقه در استایل های متفاوت خود؛ رنگ زرد را با دو رنگ دیگر ترکیب کنید. مثلاً شما می توانید برای استایل خود از رنگ زردو خاکستری به همراه رنگ مشکی استفاده کنید. و یک ترکیب رنگ متفاوت و جذاب را به وجود بیاورید. اگر شما از آن دسته زنانی هستید؛ که علاقه بسیاری به استایل های اشرافی و لوکس دارید توصیه ما به شما این است که حتماً از این ترکیب رنگ جذاب زرد و خاکستری در مد و لباس در استایل های خود استفاده کنید.

استایل زنانه با رنگ زرد و خاکستری

رنگ سال 2021

رنگ سال 2021

اگر شما جزء بانوانی هستید که برای اولین با قرار است زرد وخاکستری در استایل روزانه خود بکار ببرید بهتر است از رنگ زرد پاستیلی از جمله تناژ های روشن رنگ زرد است استفاده کنید رنگ زرد پاستیلی مایل به کرم می باشد. از فواید و مزیت های رنگ زرد پاستلی می توان به این موضوع اشاره کرد؛ که این رنگ به آسانی با تمامی رنگ پوست ها ست می شود.

رنگ سال 2021

رنگ سال 2021

از این رنگ زیبا و جذاب برای دامن های نیمه رسمی، تونیک های اسپرت، پیراهن های گشاد و راحت و همچنین لباس های شب مجلسی و شیک استفاده کنید. اگر شما علاقه ای ندارید که از رنگ زرد در استایل های خود استفاده کنید می توانید حداقل از کفش، لاک ناخن، شال گردن، کیف دستی و یا اکسسوری هایی به رنگ زرد در استایل تان بهره بگیرید. نکته قابل ذکر این است که برای به روز بودن و پیروی از رنگ سال 2021 احتیاجی نیست حتما از این دو رنگ را در کنار هم بکار ببرید شما می توانید از یکی از این دو رنگ نیز در استایلتان استفاده کنید مثلا : رنگ زرد را با سبزویا خاکستری را با هلویی ونعنایی ست کنید.

تیپ کژوال زنانه زرد و خاکستری

رنگ سال 2021

استایل زنانه زرد و خاکستری

زمانی که قصد دارید برای یک مهمانی و یا ملاقات ، کژوال لباس بپوشید، تنها ذهنتان را محدود به شلوار جین آبی نکنید. جین های خاکستری جایگزین های خیلی خوبی هستند که شما را از دیگران متمایز می کند. با این نوع شلوار ها نه تنها ظاهری شیک خواهید داشت، بلکه به نسبت جین های آبی تطبیق پذیرتر با رنگ های دیگر هستند. در تیپ کژوال زنانه زرد وخاکستری استفاده از کتانی به رنگهای زرد ویا خاکستری کاملا به جاست .

رنگ سال 2021

تیپ رسمی زنانه زرد و خاکستری

برای خلق یک تیپ رسمی زنانه با رنگ زرد وخاکستری می توانید ازکت زرد کم رنگ به همراه شلوار وپیراهنی خاکستری بهره بگیرید، اگر روسری شما ترکیبی از رنگ زرد وخاکستری باشد ظاهری جذاب وبه روز ایجاد کرده اید .

استفاده از رنگ خاکستری در فصول گرم و سرد سال هم متفاوت است برای داشتن یک استایل خوشایند تابستانی، بهتر است یک شلوار پارچه ای و یا کتانی خاکستری روشن انتخاب کرده و برای فصل سرد زمستان از خاکستری تیره استفاده کنید.

استایل مردانه زرد و خاکستری

رنگ سال 2021

تیپ رسمی مردانه زرد و خاکستری

رنگ زرد رنگی گرم است و به نظر می رسد که برای مردان با رنگ های پوست گرم ، مناسب تر باشند. شباهت رنگ زرد و نارنجی به پاییز نیز این رنگ ها را به رنگهای پاییزی تبدیل کرده است. افرادی که از رنگ خاکستری زیاد استفاده می کنند برای بیرون آمدن ازیکنواختی و خستگی ، از رنگ زرد برای روشن تر کردن خاکستری استفاده کنند. پیراهن مردانه رنگ زرد، لباسی است که همه مردان شجاعت و اعتماد به نفس پوشیدن آن را ندارند. دلیل استفاده نکردن از رنگ زرد دراستایل مردانه این است که این رنگ بقدری پر جنب و جوش است که امکان استفاده از آن را محدود می کند. همراه کردن رنگ زرد با خاکستری می تواند از این حساسیت کمی کم کند. ترکیب رنگ زرد و خاکستری در استایل مردانه ظاهری متفاوت برای شما ایجاد خواهد کرد .

تیپ کژوال مردانه با رنگ زرد و خاکستری

رنگ سال 2021

کفش و مردانه زرد و خاکستری

برای ایجاد یک تیپ کژوال مردانه زرد و خاکستری می توانید از تی شرت زرد رنگ در کنار شلوار جین، خاکستری استفاده کنید یکی ست های پرطرفداربرای خود دست پا کنید . اگر جسارت پوشیدن رنگ زرد را برای لباس تان ندارید، کفش تان را به این رنگ انتخاب کنید.

برای ایجاد یک تیپ رسمی مردانه زرد وخاکستری لازم نیست که شما حتما از کت شلوار مردانه زرد و خاکستری استفاده کنید می توانید برای به روز بودن و پیروی از رنگ سال 2021 از کت وشلوار خاکستری به همراه پیراهن زرد پاستیلی استفاده کنید به همراه استایل فوق می توانید از اکسسوری های مردانه زرد و خاکستری نیز استفاده کنید وظاهری معقول وجذاب به وجود آورید.شما در تیپ رسمی مردانه زرد وخاکستری می توانید از شلوار های پارچه ای به همراه پیراهن مردانه زرد و خاکستری براساس سلیقه ی خود استفاده کنید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید