اینترنت کشور چه زمانی وصل می شود ؟

وصل اینترنت کشور این روزها به مسئله ای مهم برای سیاستمداران، مردم و صاحبان کسب کار شده است و همه به اشکال مختلف اخبار وصل اینترنت کشور و هم چنین زمان وصل اینترنت کشور را پیگیری می کنند. اخبار و گفته ها و شنیده ها از وصل تدریجی اینترنت در کشور خبر می دهند خبری که سخنگوی دولت آن را مطرح ساخته است در ادامه از اخبار وصل اینترنت در کشور بیشتر بخوانید .

روز گذشته علی ربیعی ، سخنگوی دولت در نشست خبری مشترک با مسئولین مربوط به طرح اصلاح قیمت بنزین، اعلام کرد وقتی اعتراض ها ایجاد شد اینترنت بود اما وقتی سنگ در خیابان ها خالی می‌شد و از طریق اینترنت اطلاع رسانی می‌کردند شورای امنیت کشور تصمیم به قطع اینترنت گرفت. بانک ها و امثال آن از طریق فعال شدن اینترنت ملی مشکلی ندارند.

وی ادعا کرد: تا یکی دو روز آینده ان شاءالله اینترنت برخی استان‌ها که مشکل امنیتی در آن وجود ندارد، وصل خواهد شد.

وصل اینترنت

وصل اینترنت کشور از زبان آقای وزیر ارتباطات

محمدجواد آذری‌ جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت‌و‌گویی درباره اختلال اینترنت در روزهای اخیر، گفت: اینترنت اختلال ندارد، بلکه به‌دستور و تشخیص شورای امنیت کشور با ابلاغ به اپراتورها قطع شده است.
وی افزود: از روز گذشته پیگیری‌های لازم در حال انجام است تا با عادی شدن شرایط، مجوز لازم صادر شود و شرکت‌ها مجدداً اینترنت را برقرار کنند.

وزیر ارتباطات که با خبرگزاری خانه ملت گفت‌وگو کرده است، با بیان اینکه قطع خدمات ضربه بسیاری به خدمات و مردم زده، اما حفظ امنیت کشور به‌تشخیص امنیت کشور بسیار حائزاهمیت است، ادامه داد: من امروز صبح با گروه‌های مختلف که در این موضوع دست‌اندرکار هستند، مانند وزارت کشور، صحبت کردم تا سریع‌تر اینترنت وصل شود.

وصل اینترنت

آذری‌جهرمی در پاسخ به این پرسش که آیا اینترنت داخلی می‌شود، خاطرنشان کرد: خیر، این صحت ندارد؛ اینترنت داخلی معنا ندارد، بلکه یک عبارت کاریکاتور شده، بسیار غلط است، ما موضوعی به‌نام اینترنت ملی نداریم.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید