بیوگرافی فرشته ارسطویی :

فرشته ارسطویی متولد مهر 1370 تهران با نقش آوا در سال دوم دانشکده من ساخته‌ی رسول صدر عاملی به عرصه‌ی بازیگری وارد شد. وی فارغ التحصیل رشته‌ی گرافیک است. و فعالیت خود را در زمینه ی بازیگری از سال 1396 شروع کرده است.

بیوگرافی فرشته ارسطویی

بیوگرافی فرشته ارسطویی

زندگی هنری

از سال 1396 به صورت حرفه ای وارد عرصه بازیگر شد و خیلی سریع توانست در عرصه سینما مطرح شود. او در عرصه تئاتر هم بسیار فعال است و به تئاتر بسیار علاقه دارد. او علاوه بر تآتر در فیلم کوتاه هم بازی کرده است.

وی نخستین قدم جدی خود را  در عرصه‌ی بازیگری با سینمایی سال دوم دانشکده من برداشت.

سال دوم دانشکده من

آثار فرشته ارسطویی

او در مورد بازی در تئاتر می گوید:

من در همین کارهای هنری بودم که فایل عکس‌ هایم به دفتر آقای صدرعاملی رسید. از آنجا با من تماس گرفتند که برای بازی در فیلم سال دوم دانشکده من برای تست بروم. نزدیک سه ماه به دفتر رسول صدرعاملی می رفتم و زیر نظر پانته‌آ پناهی‌ ها ماه‌ها تمرین داده شدیم. از میان تمامی افراد خوشبختانه من و سها نیاستی برای این فیلم انتخاب شدیم. صدرعاملی انسان فوق العاده باهوشی است و برای انتخاب بازیگر دقت بسیاری دارد. واقعیت امر من نمی‌دانم که چگونه و بر اساس چه معیاری توسط وی انتخاب شدم.

فرشته ارسطویی بازیگر جوان سینما درخصوص اولین تجربه سینمایی خود در فیلم سینمایی "سال دوم دانشکده من" گفت: اتفاق بسیار بزرگی است که اولین حضور سینمایی یک بازیگر با کارگردانی همچون رسول صدرعاملی رقم بخورد و من به شدت خوشحالم از اینکه در این فیلم به ایفای نقش پرداختم.

وی در گفتگو با میزان درباره چگونگی حضورش در پروژه سال دوم دانشکده من افزود: نزدیک سه ماه به دفتر رسول صدرعاملی می رفتم و زیر نظر پانته‌آ پناهی‌ها ماه‌ها تمرین داده شدیم. به مرور از تعداد افرادی که برای ایفا در این فیلم آمده بودند. از میان تمامی افراد خوشبختانه من و سها نیاستی برای این فیلم انتخاب شدیم.

این بازیگر جوان دلیل انتخاب خود توسط صدرعاملی را اینگونه توصیف کرد: اولین تجربه بازیگری در سینما صدرعاملی انسان فوق العاده باهوشی است و برای انتخاب بازیگر دقت بسیاری دارد. واقعیت امر من نمی‌دانم که چگونه و بر اساس چه معیاری توسط وی انتخاب شدم.

وی ادامه داد: برای این فیلم زحمات زیادی کشیده شد و پروسه پیش از تولید و آماده شدن بازیگران جوان تا فیلمبرداری و اکران پروسه بسیار سخت و طولانی بود. اما خوشحالم که آنچه بر پرده سینما دیدم اتفاق بسیار جذابی بود.

ارسطویی در خصوص سابقه خود در بازیگری خاطرنشان کرد: من پیش از این نیز تجربه بازی داشته‌ام و چند سال پیش دوره های بازیگری را گذرانده ام اما به واقع سال دوم دانشکده من مهمترین و جدیترین تجربه من در عرصه بازیگری است که امیدوارم مستمر باشد.

آدرس اینستاگرام فرشته ارسطویی

اینستاگرام فرشته ارسطویی با نام کاربری fereshte_arastouie فعال است.

.تصاویر فرشته ارسطویی

سینمایی سال دوم دانشکده من

سینمایی سال دوم دانشکده من

تصاویری برای فرشته ارسطویی

تصاویری برای فرشته ارسطویی

پوستر سینمایی سال دوم دانشکده من

پوستر سینمایی سال دوم دانشکده من

فرشته ارسطویی در جشنواره فجر

زندگی نامه فرشته ارسطویی

تصاویر فرشته ارسطویی

تصاویر فرشته ارسطویی

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید