زورگیری از مرد عرب در حمام 

زورگیری از مرد عرب در شهر مشهد توسط دو زن  و همدستانشان از جمله خبرهای امروز سرویس حوادث خبرگزاری ها بود .این مرد عرب که به نیت زیارت به مشهد مقدس سفر کرده بود مورد سرقت و ضرب و شتم قرار گرفت.

غروب شنبه 28 خرداد ماه  یک پسر عرب نزد پلیس مشهد رفت و با کمک یک مأمور که مسلط به زبان عربی بود پرده از یک دسیسه زنانه برداشت.

او درحالیکه آشفته بود گفت : برای زیارت امام رضا (ع) به مشهد آمده و در اطراف حرم می خواستم سوئیتی اجاره کنم که دو مرد موتورسوار با پیشنهاد قیمت پایین من را اغفال کردند.

جوان عرب ادامه داد: سوار موتورشان شدم آنها من را به محله ای دورتر که بعد فهمیدم خیابان طبرسی شمالی است بردند وارد یک خانه سه طبقه شدیم خیلی خسته بودم داخل حمام رفتم هنوز لباسی به تن نداشتم که ناگهان 2 زن جوان با چند مرد دیگر به سراغم آمدند و من را به باد کتک گرفتند.

این مسافر عرب زبان افزود: کلی التماس کردم تا کتک نخورم تا اینکه یکی از زنان   که عربی بلد بود از من خواست تا همه پول‌ها حتی مدارک هویتی ام را به او بدهم. چاره‌ای نداشتم هرچه دلار و پول عراقی داشتم به آنها دادم و آنها من را از خانه بیرون انداختند وقتی دیدم دار و ندارم را از دست داده ام از مردم خواستم من را نزد پلیس بیارند»

با مخابره این پرونده به قاضی دادسرای مشهد دستور ویژه ای صادر شد و خیلی زود ماموران خود را به در خانه زورگیران رساندند و در همان گام نخست زنی 24 ساله به نام رقیه را دستگیر کردند.

رقیه دربازجویی ها گفت :  چند سالی است از خانه فرار کرده ام و هیچ اطلاعی از ماجرای زورگیری ندارم.

اما تلفن همراه رقیه  نشان داد که او هنگام کتک‌ خوردن پسر عرب زبان در آنجا حضور داشته و از این صحنه ها عکس هم گرفته است.

همین عکس ها کافی بود تا  چهره  زن و مرد جوان دیگری به دست آمده و آنها شناسایی شوند.

مأموران خیلی زود  دومین زن به نام زینب را دستگیر کردند و عجیب اینکه مشخص شد او اهل ایران نبوده و رییس باند زورگیران است.

با راهنمایی های این دو زن  پلیس توانست مرد ۴٠ساله ای را به دام اندازند  که زندانی قدیمی بوده و بعد از آزادی تحت دستور زن خارجی دست به زورگیری از مسافران خارجی می زدند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید