اکثر مادران باردار بعد از سلامتی جنین داخل شکمشان دوست دارند فرزندی زیبا به دنیا بیاورند و در افزایش زیبایی جنین دقت دارند. اگر در اینترنت سرچ کنید راه های زیادی به شما معرفی می شود که فرزندتان زیبا شود. امروز ما میخواهیم یک خوراکی به شما معرفی کنیم که تاثیر ویژه ای در افزایش زیبایی جنین دارد. با ما همراه باشید.

افزایش زیبایی جنین

یکی از سوالات رایج که خانم‌های باردار می‌پرسند این است که آیا می‌توانیم در بارداری تخم بلدرچین مصرف کنیم: آیا برای رشد مغز جنین مناسب است؟ آیا تخم بلدرچین می‌تواند روی رشد قدی و یا زیبایی جنین اثر گذار باشد؟

تخم بلدرچین فواید زیادی دارد که برخی از مهم‌ترین آن‌ها شامل توانایی آن در بهبود بینایی، افزایش سطح انرژی، تحریک رشد و نمو، بهبود سوخت و ساز بدن، کاهش فشار خون ، تسکین آلرژی، پاکسازی بدن و جلوگیری از بیماری ‌های مزمن است.

 زیبایی جنین

راه افزایش زیبایی جنین

 

همان طور که از نام آن پیداست، تخم بلدرچین توسط گونه‌های مختلف بلدرچین، که در دسته ماکیان‌سانان هستند، گذاشته می‌شود. بلدرچین یکی از پرندگان متوسط جثه است که در سراسر اروپا، شمال آفریقا، جنوب ایالات متحده و بخش‌هایی از آسیا یافت می‌شود.

بلدرچین دارای چند خواص برجسته است که بطور مختصر نام می‌بریم: * تقویت قدرت بینایی * تنظیم کلسترول * پاکسازی بدن * جلوگیری از بیماری‌های مزمن * تحریک رشد * کاهش فشار خون

خانم‌های باردار در دوران بارداری تخم بلدرچین بخورند، زیرا تخم بلدرچین: افزایش دهنده قدنوزاد تقویت کننده چشم و سبب افزایش مقاومت کلی بدن می‌شود.

اما این تخم بلدرچین‌ها دارای مقداری اسید‌های چرب اشباع هستند که بهتر است در مقدار متعادلی مصرف شوند. در واقع هر گونه تغییر عمده‌ای در رژیم غذایی باید تحت نظر متخصص تغذیه باشد. اما مصرف متعادل آن برای سلامتی بسیار مطلوب است. خانم‌های باردار که چاق هستند و یا اضافه وزن دارند، خانم‌های باردار دیابتی و یا باردارنی که چربی خون بالا دارند قبل از مصرف حتما با پزشک تغذیه خود مشورت کنید.

راههای داشتن فرزند زیبا

۱-یکی از راههای داشتن فرزند زیبا ، خوردن میوه ها و سبزی هایی که ویتامین ث دارند .

۲-برای داشتن فرزندی با موی مشکی و پوست نرم استفاده از حرارت آفتاب وغذاهایی که ویتامین د ، گوگرد و منگنز دارند را فراموش نکنید . مثل پیاز ، سفیده تخم مرغ ، کلم ، خیاربوته ای و ترب.

*اگر آفتاب به بدن برسد ولی عوامل ویتامین د نباشد موی نوزاد سرخ خواهد شد .

*اگر ویتامین د به جنین نرسد بور خواهد شد .

*ویتامین آ سبب مو خرمایی شدن فرزند میشود.

۳-طبق بررسی های بدست آمده خوردن بابونه و گل آن و دم کرده بومادران خصوصا گل آن در بور شدن موی نوزاد تاثیر زیادی دارد .

 زیبایی جنین

راه های افزایش زیبایی جنین

 

۴-یکی راههای داشتن فرزند زیبا نترسیدن طی بارداریست . دلیل این امر آنست که مادر اگر در دوران بارداری دچار ترس شدید شود پوست جنین دچار لکهای تیره میشود . در موارد ترس مادر سریع باید از شربت عسل یا میوه شیرین مثل سیب درختی و به و گلابی استفاده کند و هرگزترشی نخورد .

۵-یکی از راههای داشتن فرزند زیبا مصرف سیب است. سعی کنید در ماه هشتم بارداری به دفعات بر سیب سرخ سورۀ یوسف خوانده شده و زن باردار بخورد کودکی زیبا خواهد داشت.

۶-همچنین پیشنهاد میکنیم برای داشتن نوزادی با چشمان شهلا و زیبا، رازیانه و بادیان را مصرف کنید.

۷-طبق گفته محققان ، خوردن خربزه درهنگام بارداری سبب زیبایی جنین خواهد شد و شیر در مشاعر کودک تاثیر نیکویی خواهد داشت.

راههای داشتن فرزندی زیبا , روشهای داشتن فرزند زیبا, راههای داشتن نوزاد زیبا, راههای داشتن بچه زیبا, راههایی برای داشتن فرزند زیبا, چگونگی داشتن فرزند زیبا

۸- به گزارش آسان طب ، برای نظافت، زیبایی و شادابی پوست مادر و جنین مصرف آب آناناس به همراه یک قاشق عسل را فراموش نکنید .

۹-اگر می خواهید فرزندتان رنگ و روی خوب داشته باشد در هنگام بارداری سراغ خوراکیهای دوستان کبد بروید.

۱۰-به گزارش آسان طب ، برای درمان ناتوانی جنسی مردان باید انجیر، زیتون و آب لیموترش را در وعده های غذایی شان قرار دهید .

آیا این مطلب مفید بود؟ 3
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید