کمین سارق مسلح برای مسافران نوروزی در آبادان

سارق موتور سوار با در دست داشتن تفنگ کلت کمری قصد زورگیری از مسافران نوروزی در آبادان را داشت که دستگیر شد.

سرهنگ سید محسن تقی زاده رییس پلیس آبادان با توجه به افزایش پرونده های سرقت کیف و گوشی قاپی دستور داد تا تیمی از ماموران پلیس آبادان برای دستگیری سارق مسلح وارد عمل شوند.

ماموران کلانتری ۱۵ احمد آباد در گام نخست تحقیقات پی بردند که پسر جوانی سوار بر موتور اقدام به کیف قاپی و گوشی قاپی از طعمه هایش می کند در برخی سناریوی برای اجرای نقشه اش با در دست گرفتن تفنگ کلت کمری و قمه به سراغ طعمه هایش رفته است.

ماموران در این مرحله با بررسی دوربین های مداربسته، تصویر دزد جوان و تازه کار را به دست آوردند.

تیم پلیسی با در دست داشتن تصویر سارق جوان گشت های پلیسی خود را آغاز کردند تا اینکه روز دوم فروردین ماه دزد جوان را در منطقه لین ۱۰ شناسایی کردند و پس از تحت نظر قرار دادن وی زمانیکه پسر جوان سوار بر موتور قصد سرقت گوشی موبایل دختر جوانی را داشت برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

دزد جوان در این صحنه پا به فرار گذاشت و زمانیکه در تعقیب و گریز پلیسی، موتور سیکلتش متوقف شد برای فرار تپانچه اش را به سمت ماموران گرفت که ماموران در اقدامی غافلگیرانه قبل از هر درگیری مسلحانه موفق به دستگیری سارق مسلح شدند.

اعترافات سارق مسلح

سارق مسلح ابتدا خود را بیگناه می دانست اما وقتی در برابر فیلمهای دوربین مداربسته قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد.

دزد جوان به ماموران گفت: با در دست گرفتن تفنگ و قمه از طعمه هایم زورگیری می کردم و قصدداشتم با توجه به اینکه مسافران زیادی به آبادان می آیند پول خوبی به جیب بزنم و از مسافران زورگیری کنم که دستگیر شدم.

بنا به این گزارش، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید