عکس جدید الناز شاکردوست همراه با ساعت دو میلیاردیش

الناز شاکردوست بازیگر محبوب و با استعداد ایرانی با منتشر کردن عکس جدید از خود همراه با ساعت لاکچری و گران قیمت سوژه تازه رسانه ها شد. به تازگی عکسی از الناز شاکردوست در فضای مجازی منتشر شده است که در دست او ساعت «ریچارد میل» دیده می شود. این موضوع با واکنش کاربران همراه شده است و گفته می شود اگر این ساعت اصل باشد در ارزان ترین حالت ٢ میلیارد تومان قیمت دارد و او باید بسیار پولدار باشد که توانایی خرید چنین ساعت هایی را خریداری می کند.

الناز شاکردوست

عکس الناز شاکردوست

گروهی از کاربران به شدت از این موضوع عصبانی هستند و عنوان می کنند الناز شاکردوست مالیات نمی دهد، در فیلم سفارشی بازی می کند، و ساعت «ریچارد میل» و «کارتیه» به دست دارد و این در حالیست که مردم ایران در شرایط اقتصادی بسیار بدی به سر می برند و سلبریتی ها چنین خرج هایی می کنند.گروه دیگری از کاربران این موضوع را شخصی می دانند و عقیده دارند اگر این ساعت ها اصل باشد او از پول خود هزینه کرده است و به دیگران ارتباطی ندارد و از سوی دیگر ممکن است ساعت های او فیک درجه یک باشد که در این صورت باز هم دیگران نباید نسبت به سلیقه او خرده بگیرند.

الناز شاکردوست

ساعت الناز شاکردوست

الناز شاکردوست را باید یک پولیگارد دانست او فارغ التحصیل تئاتر از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران می باشد . در فیلم سفارشی بازی می کند مالیات نمی دهد و ساعت ریچادمیل به قیمت دست کم دو میلیارد تومان و کارتیه به قیمت 350 میلیون تومان می پوشد

الناز شاکردوست را باید یک پولیگارد دانست . در فیلم سفارشی بازی می کند مالیات نمی دهد و ساعت ریچادمیل به قیمت دست کم دو میلیارد تومان و کارتیه به قیمت 350 میلیون تومان می پوشد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید