ساعت جدید هوآوی چه نام دارد؟ 

ساعت هوشمند هوآوی نامش چیست؟خبرها حاکی از این است که نام  ساعت هوشمند جدید هوآوی رونمایی شده است و نام ساعت هوشمند جدید هوآوی Huawei Watch 3 است .

مدیر شرکت هوآوی، آقای ریچارد یو در مراسم IFA در مورد تولید ساعت هوشمند توضیحی به خبرنگارها ارائه نکرد و گفتند که احتمال تولید این گجت تا یک سال و نیم دیگر امکان پذیر نیست ولی به تازگی خبری در مورد نام جدید ساعت هوشمند جدید هوآوی مشخص شده است.

ساعت هوشمند Watch 2 با نام Watch X در اروپا معرفی شده است. اداره مالکیت معنوی اتحادیه اروپا نیز این گجت را Watch X نامگذاری کرده است.

شایان ذکر است که این ساعت هوشمند کارایی یک تلفن همراه را نیز دارا است.

چه زمانی به بازار عرضه می شود؟

افشا شدن نام این ساعت هوشمند به این دلیل نیست که این ساعت هوشمند به زودی وارد بازار می شود. بسیاری از شرکت ها، نام دستگاه های خود را زودتر از وقت خود معرفی می کنند.

آقای یو در مصاحبه خود در مراسم IFA اعلام کرد که در فکر تغییرات اساسی در زمینه تولید ساعت های هوشمند هستند و می خواهند بهترین محصولات را به کاربرانشان ارائه دهند.

اظهارات جدید مدیر شرکت هوآوی

ایشان همچنین اظهار داشتند: «ما می خواهیم بهترین ارتقا را برای محصولات خود ارائه و بهترین رابط کاربری را برای کاربران خود فراهم کنیم. این هدف ما است. ما می خواهیم بهترین ساعت هوشمند را برای کاربران خود ارائه کنیم. قطعا میزان و ظرفیت باتری این ساعت های هوشمند برای ما مهم ترین بخش است.»

زمان رونمایی از ساعت هوشمند هوآوی

با تمام این اوصاف، این احتمال نیز وجود دارد که همین حالا شرکت هوآوی روی این ساعت هوشمند کار کند و خبرهای تازه ای را هم در این مورد به گوش خبرنگاران برساند اما آنچه واضح است اینکه نام این ساعت هوشمند جدید Huawei Watch 3 خواهد بود. قطعا این ساعت هوشمند می تواند نگاه کاربران را به خود جلب کند و فروش مناسبی هم در این زمینه داشته باشد.

شرکت هوآوی در این مدت تلاش کرده است که بهترین محصولات را برای کاربران خود ارائه کند و بر میزان کاربران خود روز به روز بیفزاید. این شرکت قصد دارد رقیبی مناسب برای برندهای بزرگ باشد.

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید