تیپ خفن سانیا سالاری در اکران فیلم سینمایی مطرب

سانیا سالاری بازیگر محبوب که در 20 تیر ماه 1368 در تهران، ایران متولد شد. او خیرا با حضور داشتن در مراسم اکران فیلم سینمایی مطرب صفحه شخصی خود را بروز کرد عکس هایی از خود منتشر کرد با تیپ و استایلی خاص و جذاب با تانما همراه باشید.
مطرب فیلمی ایرانی به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی محصول سال ۱۳۹۷ است.

سانیا سالاری در اکران خصوصی سینمایی مطرب

تیپ سانیا سالاری

همچنین سانیا نوشت :
و اینهم آخرین سری از عکسهایی که به دست من رسید من برای تماشای فیلم مهمان بودم و این اندازه مهمان نوازی رو قدردانم. و به پاس تشکر از همه ی نازنینانی که زحمت کشیدند و همه ی این عکسهای زیبا رو گرفتند و برای من فرستادند تا جایی که تونستم همه ی عکسها رو توی پیج خودم گذاشتم تا به سهم خودم تشکر کوچیکی کرده باشم از زحماتشون.

سانیا سالاری در اکران خصوصی سینمایی مطرب

عکس های جدید سانیا سالاری

اکران خصوصی فیلم «مطرب»

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «مطرب» ساخته شده از : مصطفی کیایی با حضور این کارگردان مطرح و هنرمندن مطرح سینمای مانند الناز شاکردوست ، پرویز پرستویی ، محسن کیایی ، لیندا کیانی ، مهدی پاکدل ، حبیب رضایی ، مجید صالحی ، سانیا سالاری ، مهران احمدی ، افسانه چهره آزاد ، عایشه گل (بازیگر ترکی) و …. چهارشنبه شب ۱۳ آذر ماه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد .

آخرین آمار فروش فیلم مطرب تا تاریخ ۱۲ آذر : این فیلم کمدی با فروش ۴.۵ میلیاردی خود توانست مجموع فروشش را به بیش از ۱۷ میلیارد برساند و با اختلاف صدرنشین جدول فروش باشد.
به نظر می رسد این کمدی محبوب که بیشترین تعداد سالن را در اختیار دارد تنها یک هفته با ۲۰ میلیاردی شدن فاصله داشته باشد.

سانیا سالاری در اکران خصوصی سینمایی مطرب

استایل جدید سانیا سالاری

تصاویر سانیا سالاری

معرفی فیلم : سینمایی مطرب به کارگردانی مصطفی کیایی از چهارشنبه ۱۵ آبان ماه اکران خود را آغاز کرده است . فیلمنامه این فیلم دربارهٔ یک خانواده ایرانی است که به نوعی وارد شهر استانبول ترکیه می شوند.داستان این فیلم دربارهٔ یک خواننده کاباره ای است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده ها از صحنه کنار می رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می شود و….

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید