چه رنگهایی را با رنگ سال 2020 می توان ست کنیم

رنگ سال 2020 با الهام از طبیعت گرفته شده برای ایجاد یک هارمونی مناسب می توانیم از رنگ هایی که با رنگ آبی کلاسیک در طبیعت همخوانی دارد استفاده کنیم .آبی کلاسیک Classic Blue رنگی است که بین سورمه ای وآبی کاربنی قرار می گیرد ورنگ آسمان بعد از غروب را یادآوری می کند .

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

ست کردن آبی کلاسیک یا رنگ سال 2020 با رنگهای زیادی امکان پذیر است مثلا به راحتی با سفید ومشکی مچ می شود . مطلب زیر مروریست بر رنگ های متناسب با آبی کلاسیک است.

ست کردن با رنگ سال 2020 عبارتند از:

ترکیب آبی کلاسیک با نارنجی

ترکیب آبی کلاسیک با نارنجی ترکیبی هیجان انگیز وجدید است در علم رنگ شناسی رنگ زرد ونارنجی مکمل آبی هستند وقتی آبی کلاسیک را در دکوراسیون بکار می برید برای ایجاد یک شور نشاط هیچ رنگی جای نارنجی را نخواهد گرفت مثلا مبلمان به رنگ آبی کلاسیک با کوسن هایی به رنگ نارنجی ترکیبی خاص وزیبا به وجود خواهد آورد وشاید شما می خواهید

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

از این دو رنگ برای پوشش خود استفاده کنید، مانتوی جلو بازی به رنگ سال 2020 به همراه تاپ نارنجی وشلوار آبی کلاسیک استایلی فوق العاده برای شما به ارمغان می آورد .چون رنگ نارنجی در کنار آبی کلاسیک باعث درخشش بیشتر رنگ آبی میشود .

ترکیب آبی کلاسیک با زرد

ترکیب آبی کلاسیک با زرد : رنگ زرد ویژگی بارزی که دارد این است که با تمام رنگ ها با طیف آبی ست می شود ودر کنار آبی کلاسیک استایلی محشر برای یک مهمانی ایجاد می کند شما می توانید در ظاهر خود از رنگ زرد به همراه دو رنگ از طیف آبی

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

بهره ببرید شما در کنار مانتو شلوار آبی به رنگ سال 2020 می توانید از یک شال زرد رنگ زیبا استفاده کنید. ترکیب رنگ آبی کلاسیک وزرد برای تغییر دکوراسیون اتاق نوجوانان انتخاب مناسبی می تواند باشد .

ترکیب آبی کلاسیک با سرخابی

ترکیب آبی کلاسیک با سرخابی ترکیبی با نشاط وسرزنده خواهد بود شما اگر قصد دارید از این دورنگ استفاده کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از مانتو نخی با رنگ سرخابی وشلوار آبی به همراه شالی با

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

رنگ آبی کلاسیک است حتی می توانید کیف خود را نیز به رنگ آبی کلاسیک انتخاب کنید واز این ترکیب شاد لذت ببرید وحتی برای یک مهمانی دوستانه می توانید از یک کت سرخابی به همراه تاپ به رنگ آبی کلاسیک وشلواری به همین رنگ استفاده کنید ودر میان دوستانتان بدرخشید .

ترکیب آبی کلاسیک با سبز تیره

ترکیب آبی کلاسیک با سبز تیره را اگر در استایل خود استفاده کنید شما را بسیار با وقار وبه روز نشان خواهد داد از این ترکیب برای محیط های رسمی نیز می توان استفاده کرد. استایل زمستانه ای با ترکیب این دو رنگ ، شامل دامن پشمی به رنگ سبز تیره وپیراهن وپالتویی به رنگ آبی کلاسیک بسیار زیبا خواهد بودو ظاهری خاص را به شما هدیه خواهد داد.

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

شما نمونه این ترکیب زیبا را در طبیعت زیاد دیده اید وآبی کلاسیک کنار سبز تیره بسیار با طراوت جلوه می کند . پیشنهاد دیگر ما به شما برای بهره بردن از این دو رنگ زیبا این است که کفشی به رنگ سبز تیره را با همراه شلوار جین سورمه ای وپیراهنی به رنگ آبی کلاسیک بپوشید شما یک تیپ کژوال زیبا خواهید داشت .

ترکیب آبی کلاسیک با قرمز

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

ترکیب آبی کلاسیک با قرمز کمی جسارت می خواهد بهتر است زمان بکار بردن این دو رنگ در پوشش خود از رنگ سفید نیز استفاده کنید مثلا مانتو آبی کلاسیک را با شلوار سفید وشالی قرمز به همراه کیفی به همین رنگ استفاده کنید و استایلی جذاب خلق کنید . در دکوراسیون بکار بردن ترکیب رنگ سال 2020 وقرمز به محیط مورد نظر جلوه ای سلطنتی خواهد بخشید .

ترکیب آبی کلاسیک با طلایی

ترکیب آبی کلاسیک با طلائی بسیار پر طرفدار است تضاد بین تیرگی غروب وروشنی خورشید در این ترکیب بسیار مشهود است بکار بردن مبلمان آبی کلاسیک به همراه تزیینات طلایی در دکوراسیون

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

سبب ایجاد محیطی اشرافی وزیبا می شود .می توانید کت وشلوار آبی کلاسیک را به همراه تاپ وشالی طلایی همراه کرده و جذابیت فوق العاده ای به وجود آورید از این استایل می توانید در مهمانی های نیمه رسمی استفاده کنید . استفاده از لباس شبی به رنگ سال 2020 وتزییناتی به رنگ طلایی استایلی ایجاد می کند که موجب درخشیدن شما در جمع می شود.

ترکیب آبی کلاسیک با طوسی

ترکیب آبی کلاسیک با طوسی : طوسی رنگی خنثی است که قابلیت همراهی با بیشتر رنگها را دارد ولی ترکیب آبی کلاسیک وطوسی شما را به روز نشان خواهد داد .استفاده از این دورنگ برای مکان

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

های آموزشی ورسمی بسیار مناسب است اگر مصاحبه کاری در پیش دارید می توانید از این ترکیب برای پوشش خود استفاده کنید زیرا همراه کردن این دو رنگ بسیار هوشمندانه است علاوه بر ایجاد استایلی شیک شما را بسیار معقول جلوه می دهد .

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

ترکیب آبی کلاسیک با طیف آبی برای افرادی مناسب است که دوست دارند در ظاهر خود ساده اما شیک جلوه کنند .بیشتر استایل های اسپرت از این ترکیب بهره می گیرند مثلا شما با پوشیدن مانتویی به رنگ آبی پاستیلی وشلوار به رنگ آبی کلاسیک وکفشی با همین رنگ از این ترکیب پیروی کرده اید می توانید برای جذابیت بیشتردر ظاهر خود از رنگ سفید نیزبا این ترکیب استفاده کنید.

ترکیب آبی کلاسیک با قهوه ای :

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

بهتر است برای استفاده از این ترکیب ، آبی کلاسیک را با قهوه ای روشن ونسکافه ای همراه کنید مانتویی به رنگ آبی کلاسیک و شلوار جین جذب به همین رنگ را با نیم بوت قهوه ای روشن همراه کنید و از این ست زیبا لذت ببرید . می توانید در روز های گرم نیز تاپ و دامن پلیسه به رنگ آبی کلاسیک را با مانتو جلو باز نخی سفید وصندلی به رنگ قهوه ای روشن وشال سفید بپوشید .

ترکیب آبی کلاسیک با سفید

ترکیب آبی کلاسیک با سفید : استفاده ازاین ترکیب بسیار رایج است چون رنگ سفید خنثی است بسیار راحت با رنگ های دیگر جور می شود. سفید رنگ صداقت وپاکی است استایلی با این ترکیب

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

بسیار آرامش بخش خواهد بود شما مانتو آبی کلاسیک خود را با شلوار وشال سفید همراه کنید و تیپی ساده ودر عین حال به روز بسازید ویا بلوزآبی کلاسیک وشلوار سفید وکفش سفید ستی خاص وشیک ایجاد خواهد کرد. استفاده از این دو رنگ برای مانتو شلوارهای اداری بسیار جذاب خواهد بود.

ترکیب آبی کلاسیک ومشکی

:ترکیب آبی کلاسیک با مشکی: مشکی نیز مانند سفید به راحتی با رنگ های دیگر ست می شود برای یک مهمانی دوستانه شما می توانید از ترکیب آبی کلاسیک ومشکی به این صورت استفاده کنید که شومیزی از جنس حریر به رنگ آبی کلاسیک را با شلوار جذب مشکی بپوشید .

رنگ سال 2020

رنگ سال 2020

برای بکار بردن رنگ سال 2020 با مشکی به عنوان تیپ کژوال می توانید از مانتویی به رنگ آبی کلاسیک وشلوارجین مشکی به همراه کفشی به همین رنگ استفاده کنید .آقایان نیز برای استفاده از این ترکیب زیبا در استایل خود می توانند در محیط های رسمی از کت شلوار آبی کلاسیک به همراه پیراهن مشکی بهره ببرند .

شما می توانید از رنگ مشکی به عنوان لوازم جانبی واکسسوری در استایل آبی کلاسیک خود استفاده کنید .

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید