چه رنگهایی با رنگ سال 2021 می توانیم ست کنیم

درباره ست کردن رنگ سال 2021 چه می دانید؟ مجله ها و رسانه های متنوعی رنگ سال را اعلام می کنند، اما معتبرترین مرجع، شرکت «پنتون» است . همانطور که می دانید امسال شرکت پنتون از دو رنگ زیبا به عنوان رنگ سال نام برده است .

رنگ زرد جزء رنگ های اصلی بشمار می رود و رنگ نور آفتاب و رنگ شادی است و اکثرا افرادی که اهل ماجراجویی هستند و عاشق زندگی اند از آن در استایل خود استفاده می کنند وخاکستری رنگی خنثی که نشان آرامش وسکون است .

بکار بردن این دو رنگ زیبا کنار هم شاید کمی نیاز به جسارت داشته باشد بهتر است شما اگر برای اولین بار ازاین ترکیب زیبا استفاده می کنید از خاکستری روشن وزرد مایل به کرم بهره ببرید . تانما مطلب زیر را برای اینکه شما عزیزان بیشتر با نکات ست کردن در مد ولباس واستفاده از دو رنگ خاکستری وزرد آشنا شوید جمع آوری کرده است با ما بمانید :

ست کردن با Ultimate Gray and Illuminating Yellow رنگ سال 2021

رنگ سال 2021

رنگ سال 2021

رنگ خاکستری ، درحقیقت رنگی خنثی، از ترکیب دو رنگ سیاه و سفید است که به آسانی می تواند با بیشتر رنگ ها ترکیب شود. خاکستری از جمله رنگ های محبوبی است که در همه ی کمدها پیدا می شود و برای پوشاکی مانند مانتو بسیار مناسب است.رنگ های هماهنگ با خاکستری رنگ صورتی ، گلبهی ، زرشکی ، قرمز و... می باشد .

رنگ سال 2021

رنگ سال 2021

اگرمانتو خاکستری را در فصل پاییز یا زمستان انتخاب کرده اید، یکی از ترکیب رنگی مناسب در کنارخاکستری در این فصول، ترکیب رنگ زرشکی و خاکستری است. اگر انتخاب شما شال قرمز است، همراه با جین -با رنگ خنثیِ آبی- و کفش یا کیف به رنگ شال می تواند این ست را تکمیل کند.اگر می خواهید طبق مد عمل کرده و به روز باشید استفاده از کت زرد رنگ با شلوار خاکستری ظاهری شیک وزیبا برای شما فراهم می کند ویک ست رنگی با رنگ سال خواهید داشت.

استفاده از شال بنفش در کنار مانتوی خاکستری، بسیار ملایم و آرامش بخش است و همانطور که ترکیبی بسیار شیک و کلاسیکی را ایجاد می کند، کنتراست مناسبی را هم به وجود می آورد که به سِت شما جذابیت بیشتری می دهد. برای داشتن ترکیب متفاوت تر و جذاب تر در کنار بنفش، بهتر است رنگ طوسی مانتو را کمی ملایم تر انتخاب کنید که ترکیب شما بی نظیر باشد.

نکات ست کردن در دکوراسیون

رنگ سال 2021

رنگ سال 2021

رنگ خاکستری درسالهای گذشته خیلی کمتر در دکوراسیون استفاده می شد وبه عنوان یک رنگ بدون هیجان بحساب می آمد، اما امروزه با استفاده از این رنگ در دکوراسیون مدرن و به کارگیری رنگ های روشن در کنار این رنگ، رنگ خاکستری را تبدیل به رنگی شیک ، سنگین و موقرکرده است .اگر شما جزء آن دسته افرادی هستید که سادگی وشیکی دکوراسیون منزل برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است . استفاده از رنگ خاکستری برای ایجاد فضایی به دور از زرق وبرق گزینه ی مناسبی است .

رنگ سال 2021

رنگ سال 2021

استفاده از رنگ خاکستری برای کابینت های آشپز خانه بسیار رایج شده که وسایل دیگری چون یخچال فریز ، اجاق گاز را براساس این رنگ زیبا انتخاب می کنند ، برای ست کردن با رنگ سال 2021 در دکوراسیون آشپز خانه می توانید در کنار خاکستری از رنگ درخشان زرد برای ایجاد انرژی مثبت استفاده کنید وسایل جانبی آشپز خانه را براساس سیلیقه خود با رنگ زرد بکار ببرید .

رنگ سال 2021

رنگ سال 2021

درباره ست کردن زرد و خاکستری چه ایده ای دارید؟ اگرقصد دارید اتاق نشیمن خود را روشن کنید ، اما نمی خواهید از رنگ سفید در آن استفاده کنید، رنگ خاکستری روشن، انتخاب مناسبی است. این رنگ، دارای تنالیته های متفاوتی است که برای به دست آوردن تناژ های مختلف آن، می توانید مقدار کمی از رنگ های اصلی را به این رنگ اضافه کنید.استفاده از مبلمان خاکستری روشن با کوسن هایی به رنگ زرد یک ست رنگی با رنگ سال 2021 در دکوراسیون منزل شما ایجاد خواهید کرد.

استفاده از رنگ های زرد و خاکستری در کنار هم می تواند جذابیت بسیار زیادی در دکوراسیون ایجاد کند. استفاده از رنگ زرد در کنار رنگ خاکستری، در رنگ کوسن به وفور دیده می شود

نکات ست کردن در مد و لباس

رنگ سال 2021

ست کردن با زرد و خاکستری

رنگ های متناسب با زرد روشن چیست؟برای ایجاد یک استایل بسیار شاد می توانید رنگ زرد را با یک رنگ درخشان، مثل رنگ قرمز ست کنید تا به این هدف برسید.

استفاده از پیراهنی زیبا به رنگ زرد و اکسسوری هایی به رنگ بنفش یاسی سبب ایجاد ترکیبی جذاب و خیره کننده خواهد شد مطمئن باشید که از ست کردن آن ها با هم پشیمان نخواهید شد.

بانوانی که پوست تیره دارند، در رابطه با استفاده از رنگ زرد بسیار خوش شانس هستند! این افراد می توانند با خیالی آسوده از تمام تناژهای رنگ زرد استفاده کنند و بدرخشند، لازم به ذکر است به جز رنگ زرد نئونی؛ چون رنگ زرد نئونی تضاد بسیار زیادی با پوست تیره ایجاد می کند که چندان جالب نیست.

رنگ سال 2021

ست های رنگی با رنگ سال

رنگ زرد و رنگ نارنجی در چرخ رنگ بسیار به هم نزدیک هستند. به همین سبب شما می توانید به صورت هم زمان از این دو رنگ در استایل خود استفاده کرده، و یک ترکیب رنگ شاد و جذاب ایجاد کنید. از آنجایی که بعضی از رنگ ها مانند رنگ نارنجی و قرمز بسیار درخشان هستند، شما می توانید همراه با آن ها از رنگ زرد استفاده کنید تا در استایلتان نوعی تعادل برقرار شود.استفاده از پیراهنی زرد به همراه بافتی به رنگ نارنجی وشلواری به همین رنگ ، ترکیبی شیک ومناسب روزهای سرد سال می سازد .

خانم هایی که پوست بسیار روشن و سفیدی دارند، بهتر است که به سراغ رنگ زرد خردلی، زرد خیلی روشن و یا زرد تیره بروند.

اگر تمایلی به ست کردن زردو خاکستری ندارید پوشیدن ستی از ترکیب دو رنگ سبز وزرد بسیار زیبا خواهد بود وشما را شاد پر انرژی نشان خواهد داد .

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید