پدر سردار آزمون برانکو را تهدید کرد

پدر مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به صحبت‌های سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با سایپا پیامک تهدیدآمیزی برای برانکو ارسال کرد.

اتفاقات اخیر و جنجالی فوتبال کشورمان این روزها آنقدر زیاد و عجیب شده که حالا شنیدن هر خبری از حاشیه‌های اخیر دیگر متعجب‌ مان نمی‌ کند. آش آنقدر شور شده که حتی امیر حاج‌ رضایی کارشناس فوتبال کشورمان در یک برنامه تلویزیونی به این مسئله عنوان کرد که این اتفاقات تنها دودش به چشم فوتبال می‌ رود و حالا در جدیدترین اتفاق فوتبال شاهد هستیم پدر سردار آزمون در اقدامی بی‌ سابقه سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس را تهدید کرده است!

برانکو در نشست خبری قبل از بازی با سایپا در صحبت‌هایش در خصوص لژیونرهای فوتبال و آمادگی بازیکنان داخلی نام سردار آزمون و کریم انصاری‌ فرد را مطرح کرد که این صحبت‌ها کاملا فوتبالی و بدیهی بود چرا که همواره در نشست خبری‌ های فوتبال ایران و حتی فوتبال کشورهای دیگر شاهد هستیم که مربیان تیم‌ های مختلف بارها از همکاران و بازیکنان تیم‌ های دیگر نام می‌برند اما تا به حال سابقه نداشته که واکنشی شبیه واکنش پدر بازیکن تیم ملی فوتبال را شاهد باشیم.

خلیل آزمون پدر سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به صحبت‌های برانکو و اینکه نام پسر او را در نشست خبری آورده پیامکی روز گذشته برای برانکو سرمربی پرسپولیس ارسال کرد که این پیامک که به زبان انگلیسی نوشته شده پر از توهین و تهدید نسبت به سرمربی تیم پرسپولیس است.

پدر آزمون در این پیامک تهدیدآمیز سرمربی پرسپولیس را خطاب قرار داده و با عباراتی نظیر«با تو برخورد خواهم کرد»، «یک روز تو را به پایین می‌کشم»،«تو چه کسی هستی که حق داری درباره پسرم حرف بزنی»،«دهانت را ببند و سرت به کار خودت باشد»،«کاری با تو می‌ کنم که فراموش نکنی» و … نسبت به صحبت‌ های فوتبالی برانکو در نشست خبری قبل از بازی با سایپا واکنش نشان داده است.

سردار آزمون در کنار پدر و مربی اش

حالا سؤال اینجاست که اساسا پدر بازیکن تیم ملی چه جایگاهی دارد که بخواهد به یک سرمربی لیگ برتری چنین پیامکی بدهد؟ در فوتبال دنیا  و در مصاحبه‌ های مختلف شاهد هستیم که هر روز اسامی زیادی در صحبت‌ ها مطرح می‌شود و اگر قرار باشد هر کسی که اسم خودش یا فرزندش در مصاحبه‌ای بیاید اینگونه واکنش نشان داده و میدان ورزش را با جاهای دیگر اشتباه بگیرد قطعا سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

همین روز گذشته بود که داکروز مربی تیم ملی فوتبال در مصاحبه‌ای نام هومن افاضلی و حتی همسرش را مطرح کرد و درد این شرایط آیا باید شاهد پیامک‌های تهدیدآمیز اقوام افاضلی برای مربی تیم ملی باشیم؟

پدر آزمون که خود را یک ورزشی می‌داند قطعا بهتر است منش و روش ورزشکاران را در پیش بگیردنه اینکه برای خوش امد عده‌ای دیگر به جنگ با یک مربی لیگ برتری بپردازد. او اگر قصد داشت از پسرش دفاع کند می‌ توانست طی یک مصاحبه از برانکو بابت نام بردن از پسرش انتقاد کند و در این صورت کسی به او خرده نمی‌ گرفت اما فرستادن یک پیامک تهدید آمیز قطعا جایی در ورزش ما نخواهد داشت.

اگر قرار باشد چنین رویه‌ای در فوتبال ما باب شود باید هر روز شاهد ارسال پیامک‌ های تهدید آمیز برای اهالی فوتبال باشیم چرا که همگی در مصاحبه‌های خود نام‌های زیادی را عنوان می‌ کنند و بدون شک در این شرایط دیگر روش صحیحی را شاهد نخواهیم بود.

در فوتبال ما در روزهای منتهی به جام جهانی آنقدر حاشیه زیاد است که پدر یکی از بازیکنان تیم ملی در این رقابت‌ها بهتر است هیزم به آتش نریزد چرا که او جایگاه و نقشی برای واکنش به صحبت‌ های انجام شده ندارد. در نهایت یا خود سردار آزمون یا پدرش می‌ توانستند در یک مصاحبه صحبت‌های خودرا مطرح کننند و بدون شک هیچ کسی نمی‌ پسندد که با یک مربی خارجی در فوتبال با ادبیات تهدید آمیز صحبت شود.

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (جمعه) تیم پرسپولیس درباره شکست ۲ بر یک روز گذشته شاگردانش مقابل سایپا اظهار داشت: داور در نتیجه بازی روز گذشته تاثیر گذاشت و با شوق هواداران بازی کرد. ما حرفه‌ای هستیم، اما با سرنوشت‌مان بازی می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص تهدید پدر سردار آزمون از طریق پیامک گفت: فقط به او جواب دادم، «خسته نباشید». شما از کجا می‌دانید چنین پیامی منتشر شده است؟ من فقط جواب دادم خسته نباشید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید