سردار آزمون یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران است که در کشور روسیه و در تیم روبین کازان بازی می کند او متولد سال ۷۳ در گنبد کاووس است. او از ترکمن های ایران و سنی مذهب است.

سردار آزمون بازیکن ملی پوش ایرانی

 

سردار آزمون در جام جهانی امسال با وجود همه تلاش هایی که کرد از نظر مردم عملکرد خوبی نداشت و از او راضی نبودند که همین باعث شد او بسیار ناراحت شود و از مردم ایران دلگیر شود. این مهاجم جوان ایران سرانجام بعد از پایان جام جهانی از تیم ملی ایران خداحافظی کرد.

خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی ایران

 

خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی فوتبال کشورمان

مهاجم جوان تیم ملی فوتبال از بازی‌های ملی خداحافظی کرد. سردار آزمون در دوره حضورش در تیم‌ ‌ملی در ۳۶ بازی ۲۳ گل برای ایران به ثمر رسانده بود.

سردار آزمون، مهاجم تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در هر سه دیدار تیم‌ ‌ملی مقابل مراکش‌، پرتغال و اسپانیا حضور خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی فوتبال بخاطر نامهربانی‌ها!داشت، پس از بازگشت به ایران از فوتبال ملی خداحافظی کرد.

صحبت های سردار آزمون درباره خداحافظی‌ اش از تیم‌ ‌ملی

سردار آزمون درباره خداحافظی‌اش از تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران، گفت‌: با توجه به این که مادرم بیماری سختی را پشت سر گذاشته بود، متاسفانه در حال‌ حاضر به خاطر نامهربانی‌ها و قدرنشناسی عده‌ای و توهین‌هایی که به هیچ وجه حق من و هم تیمی‌هایم نبود، بیماری‌اش تشدید شده است. این مساله را من را بین دو راهی سختی قرار داد و در نهایت من مادرم را انتخاب کردم.

او در حال‌ حاضر تنها ۲۳ سال دارد.

گفتنی است که دیروز نیز قوچان‌نژاد از بازی در تیم ملی فوتبال خداحافظی کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید