انگار بدشانسی های مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تمامی ندارد بعد از ناکامی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و خداحافظی جنجالی او و بعد از مراسم اکران فیلمی که درباره خود او بود امروز تصادف سردار آزمون تیتر اول همه خبرگزاری ها شده است. وی در حال تردد با خودرو شخصی اش در محور نکا به بهشهر بوده که دچار حادثه می شود البته سردار در این حادثه آسیب جدی ندیده است فقط چانه اش دچار آسیب شده اما با توجه به شواهد ظاهرا ماشین پورشه وی دچار خسارت های جدی شده است

تصادف سردار آزمون

سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه روبین کازان روسیه بامداد امروز در محور نکا بهشهر دچار سانحه رانندگی شد که در این حادثه چانه مهاجم تیم ملی آسیب دید.

سردار آزمون بامداد امروز در جاده‌ های شمال کشور دچار سانحه رانندگی شد و خودوری وی در این حادثه خسارت زیادی دید. در این حادثه مهاجم تیم ملی فوتبال ایران آسیب جدی ندید اما با پارگی چانه دچار خونریزی شد که البته اورژانس مستقر در جاده‌ بلافاصله به درمان مصدومان این حادثه پرداخت.

سانحه رانندگی سردار آزمون

 

جزئیات تصادف سردار آزمون مهاجم ملی پوش ایرانی

سردار آزمون نیمه شب گذشته و در نزدیکی‌ های صبح امروز با خودوری پورشه شخصی خود در محور نکا بهشهر پس از عبور از روستای کمیشان با تصادف زنجیره‌ای مواجه شد که در این حادثه خودرو های زیادی خسارت دیدند.

خودرو آسیب دیده سردار آزمون در تصادف

 

گفتنی است سردار آزمون مهاجم جوان تیم ملی فوتبال پس از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به خاطر انتقادات فراوانی که نسبت به عملکردش در جام جهانی روسیه شد و باعث تشدید بیماری مادرش شد از بازی‌ های ملی خداحافظی کرد اما کارلوس کی روش نسبت به خداحافظی این ملی پوش واکنشی نشان نداد و ظاهرا تقاضای وی مورد قبول سرمربی تیم ملی قرار نمی گیرد

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید