مالک ثروتمند باشگاه تراکتورسازی تبریز دیدار با مدیران باشگاه روبین کازان و سردار آزمون لژیونر ایرانی این تیم داشت و ظاهرا وی به دنبال یک بازی تدارکاتی و ارتباط بیشتر با این تیم می باشد. سردار آزمون در صحفه شخصی اش از محمد رضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی تشکر کرد. گفتنی است زنوزی پیراهن امضا شده تراکتورسازی تبریز را برای این فوتبالیست روبین کازان هدیه برده بود و همچنین برای بازیکنان تیم ملی فوتبال پروازی اختصاصی را از تهران به کازان افتتاح کرد.

سردار آزمون لژیونر

محمدرضا زنوزی شب گذشته با حضور در باشگاه روبین کازان با سردار آزمون دیدار کرده و پیراهن تیم تراکتورسازی تبریز را به این بازیکن اهدا کرد. مالک باشگاه تراکتور سازی و همچنین برخی دیگر از مدیران این باشگاه دیدار هایی نیز با مسئولین باشگاه روبین کازان روسیه داشته اند.

سردار آزمون

سردار آزمون لژیونر ایرانی و مالک تراکتورسازی

 

سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال ایران با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: مرسی از آقای زنوزی بابت هدیه ی زیبا و مرسی از بازیکنای خوب تراکتورسازی تبریز بابت امضا رو پیراهن

مرسی از دوست خوبم آقا اشکان و آقا مسعود ، انشاءالله موفق باشین در لیگ برتر ایران و حتما این دفعه واسه دیدار با مردم عزیز تبریز راهیه تبریز هم میشم. بازم مرسی اقای زنوزی عزیز و بزرگ که واسه تیم ملی ایران پرواز شخصی گذاشت و پرواز تهران به کازان رو افتتاح کردند.

سردار، واسطه خواهر خواندگی تراکتور و روبین کازان

محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی و هواپیمایی آتا طی روزهای گذشته برای افتتاح خط پروازی تهران- کازان بهروسیه سفر کرد و در این سفر علیرضا اسدی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی هم همراه او بود.آنها به غیر از انجام کار اصلی مقدمات نوشته شدن پیمان خواهرخواندگی میان این باشگاهو روبین کازان روسیه را فراهم آوردند.

در سفری که طی روزهای گذشته و بعد از هماهنگی با سردار آزمون مهاجم ایرانی روبین کازان انجام شده، زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی پیراهن امضا شده این تیم توسط بازیکنان را به عنوان هدیه برای آزمون برد و به او هدیه کرد.

سردار آزمون

محمدرضا زنوزی در حال تماشای بازی روبین کازان

 

در دیداری که سردار با زنوزی و سایر مسئولان باشگاه تراکتورسازی داشت، بابت هدیه و در اختیار گذاشتن پرواز اختصاصی برای تیم ملی از زنوزی تشکر کرد.

زنوزی و هیات همراهش همچنین شب گذشته دیدار خانگی روبین کازان را از نزدیک تماشا کردند و با برخی مسئولان این باشگاه روسی دیدار داشتند. ضمن اینکه با واسطه گری آزمون قرار شد پیمان خواهرخواندگی میان دو باشگاه تراکتورسازی ایران و روبین کازان روسیه به امضا برسد.

با توجه به هماهنگی های انجام شده احتمالا طی ماه های آینده یک بازی تدارکاتی میان تراکتورسازی و روبین کازان نیز انجام شود.

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید