سردار آزمون بازیکن مهاجم تیم ملی ایران در حاشیه اردوی تیم ملی با یکی از بازیگران زن تلویزیون دیدار کرده است اما موضوع مهمتر از آن ، پستی است که از این دیدار در صفحه اجتماعی اش منشر کرده و به اصطلاح به بعضی ها که حسودی می‌کنند، طعنه زده است. سردار آزمون و بازیگر زن درباره حسودی برخی افراد باهم صحبت کرده اند و گپ زده اند.

پست اینستاگرام سردار آزمون در دیدار با نفیسه‌روشن

سردار آزمون بعد از غیبت در اردوی قبلی تیم ملی ایران سرانجام با اصرار کارلوس کی روش و بدون عذرخواهی از مردم و رسانه ها، مجاب شد تا از خداحافظی که بعد از جام جهانی از بازی های ملی انجام داده بود منصرف شده و به دومین اردو بپیوندد. با این حال گویا حواشی این ستاره جوان تمامی ندارد. او در جدیدترین پست اینستاگرامی خود تصویری از دیدارش با نفیسه روشن ، بازیگر تلویزیون را منتشر کرد و در آن به این مساله اشاره کرد که درباره حسودی برخی افراد باهم صحبت کرده اند و گپ زده اند.

سردار آزمون

سردار آزمون در کنار مادرش

این اتفاق در حالی رخ داده که اردوی تیم ملی در اوج خود به سر می برد و تا دیدار دوستانه با بولیوی تنها سه روز باقی مانده است. باید دید این حرکت سردار با چه حواشی و بازخوردهایی مواجه خواهد شد و منظور او دقیقا چه شخصی بوده است.

تصویر پست جدید در اینستاگرام سردار آزمون

سردار آزمون

پست جدید در اینستاگرام سردار آزمون

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید