سه دختر ۱۸ ساله برای رسیدن به آرزوهایشان دست به سرقت زدند آن ها سوار خودروی کیا اوپتیمای سفید رنگی شدند آن ها طوری با راننده برخورد کردند که نظر او را جلب کردند راننده خودرو از ماشین پیاده شد تا برای آن ها نوشیدنی بخرد اما تا وارد مغازه شد متوجه شد که یکی از دختر ها پشت فرمان نشست و متواری شدند این سه دختر توسط پلیس دستگیر شدند و از داخل خوردو یک مدارک ماشین مدل بالا نیز پیدا کردند و سپس با صاحب ماشین تماس گرفتند و متوجه شدند که با همین شگرد خودروی او را نیز دزدیده اند.

سرقت خودروهای لوکس با شگرد جدید

رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر از دستگیری سه دختر ۱۸ ساله خبر داد که پس از طرح رفاقت با صاحب خودرو‌های لوکس اقدام به سرقت خودور‌ها می‌کردند

سرهنگ سید امین موسوی فر اظهار داشت:عوامل کلانتری ۱۵۸ کیانشهر در حال گشت زنی در محدوده خیابان صالحی بودند که با مشاهده خودروی کیا اوپتیمای سفید رنگی که در کنار خیابان پارک کرده و استعلام شماره پلاک آن پی به سرقتی بودن آن بردند.

سرقت خودرو

سارقان خودرو سه دختر ۱۸ ساله

وی ادامه داد:صاحب خودرو به کلانتری دعوت شد و او درباره ماجرای سرقت خودرواش گفت:» هفته گذشته در خیابان شریعتی سه دختر جوان را سوار خودروام کردم، بعد از طی مسافتی آن‌ها با من طرح رفاقت ریختند. آنقدر نقششان را خوب بازی کردند که اطمینانم به آن‌ها جلب شد. پس از مدتی خودرو را درکنار خیابان پارک کردم تا برای خرید نوشیدنی به داخل مغازه بروم. به خاطر اطمینانی که به دختر‌ها پیدا کرده بودم کلید را با خودم نبردم و روی ماشین گذاشتم. اما همینکه وارد مغازه شدم یکی از دختر‌ها پشت فرمان نشست و متواری شدند.

دستگیری سه دختر ۱۸ ساله دزد

سرهنگ موسوی فر گفت:در بازرسی از داخل خودروی اوپتیما مدارک یک یک دستگاه خودوری توسان نیز کشف شد. با تماس به صاحب خودروی توسان مشخص شد این خودرو نیز هفته گذشته توسط سه دختر جوان با همان شگرد و شیوه سرقت خودروی اوپتیما به سرقت رفته است.

رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر افزود: با تحت نظر گرفتن محل کشف خودروی سرقتی مأموران متوجه شدند یکی از سارقان دختر جوانی است که خودرودرمقابل خانه آن‌ها پارک شده بود. با هماهنگی قضایی دختر جوان دستگیر و در جریان بازجویی‌ها اعتراف کرد با هم دستی دو دوستش نقشه سرقت خودروهای لوکس کشیده است.

دختر جوان در ادامه اعترافاتش گفت:ما فقط برای دور دور‌های شبانه خودرو‌ها را سرقت کردیم و قصد داشتیم هر کدام یک خودرو مدل بالا داشته باشیم.

سرهنگ موسوی فر اضافه کرد:خودروی سرقتی دیگر از مخفیگاه سارقان کشف و پرونده برای بررسی بیشتر به مراجعه قضایی ارسال شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید