پرسپولیسی شدن سروش رفیعی هافبک خلاق فصل پیش تیم الخور قطر بالاخره قطعی شد از هفته های پیش زمزمه پیوستن این فوتبالیست مطرح بود و اکنون دیشب وی با باشگاه پرسپولیس به مدت دو فصل قرارداد امضا کرد و حال باید دید راه های پوشیدن شماره هفت این تیم برای این فوتبالیست آسان خواهد بود یا با توجه به مشکلات او باید صبر کند. سرمربی تیم پرسپولیس اردوی امادگی این تیم را در کرواسی بر پا کرده و حال باید دید هافبک جوان سرخپوشان چه وقتی به این اردو ملحق خواهد شد.

سروش رفیعی

 

پرسپولیسی شدن سروش رفیعی

سروش رفیعی بعد از ساعت‌ ها مذاکره با مسوولان باشگاه پرسپولیس در نهایت قراردادش را به مدت دو فصل با این تیم پایتخت امضا کرد.

او دقایقی بعد از این امضا با انتشار عکسی که فرشاد عباسی، عکاس نام آشنای ورزشی از او شکار کرده بود با این کامنت جالب توجه به قراردادش واکنش نشان داد: هیچ جا خونه خود آدم نمیشه!

سروش رفیعی احتمالا نیم فصل ابتدایی لیگ را با توجه به محرومیت سرخپوشان به پیکان خواهد پیوست و بعد از آن پیراهن شماره هفت این تیم را بار دیگر بر تن می کند.

پست اینستاگرامی سروش رفیعی پس از پرسپولیسی شدن

 

وضعیت سروش رفیعی بعد از پرسپولیسی شدنش

برانکو ایوانکوویچ   سرمربی سرخپوشان که اردوی آماده سازی تیمش برای حضور در هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران را در کشور کرواسی برپا کرده است، چشم انتظار اقدامات مسئولان باشگاه برای تقویت سرخپوشان است.

اکنون نقطه ابهام سرخ ها، حضور سروش رفیعی در اردوی کرواسی است به خاطر محرومیت سرخپوشان. باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و آیا او در اردوی آماده سازی پیش فصل این تیم در کرواسی حضور خواهد داشت یا نه او به پیکان خواهد پیوست تا بتواند دوباره به خدمت این تیم در آید .

امضای قرارداد سروش رفیعی با باشگاه پرسپولیس

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید