یکی از سریال های جالبی که این روز ها به مناسبت ماه رمضان از شبکه یک سیما پخش می گردد، سریال از یادها رفته است که به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان و کارگدانی بهرام بهرامیان ساخته شده است. سریال از یادها رفته، مجموعه ای تلویزیونی تاریخی است که پخش از یادها رفته حدود ساعت 22 است. این روزها گروه سازنده در تلاش برای انجام آخرین مراحل فنی و آماده‌سازی این سریال هستند. مجموعه تلویزیونی از یادها رفته زندگی دختری را در دهه بیست هجری شمسی به تصویر می کشد که پس از بازگشت به وطن به دلیل این که در خصوص وضعیت کشور و رسم و رسوم آن، اطلاعاتی نداشته است، دچار بحران می شود و با کشف حقیقت، سنت‌ها و رفتارها به آرامش دست می‌یابد.

مجموعه از یادها رفته

مجموعه از یادها رفته

بازیگران و عوامل از یادها رفته

در داستان از یادها رفته، قصه زندگی خسرو و مهربانو بیان می گردد که شکلی به مانند رمان را داراست و در آن به بررسی موضوعانی نظیر ل کشف حجاب و کشت و تولید تریاک در این سریال پرداخته شده است. سریال از یادها رفته در ابتدا برای شبکه پنج سیما کلید خورد، اما در نهایت به شبکه یک رسید.از جمله بازیگران از یادها رفته می توان به حسین یاری ، بیتا فرهی ، هلیا امامی ، کامران تفتی ، حبیب دهقان‌نسب، علیرام نورایی، رضا یزدانی ، میترا حجار ، سیما تیرانداز ، لیلا بلوکات ، مهدی فقیه، رسول نجفیان، یوسف مرادیان، پوریا پورسرخ ، سیدمهرداد ضیایی، مهدی سلوکی ، ارسلان قاسمی ، حسین پاکدل اشاره کرد که در این لیست، نام بازیگران حرفه ای به چشم می خورد.

مجموعه تاریخی از یادها رفته

مجموعه تاریخی از یادها رفته

از عوامل از یادها رفته می توان به بهرام بهرامیان به عنوان کارگردان، عباس نعمتی به عنوان سرپرست نویسندگان، حامد افضلی و رویاخسرو نجدی به عنوان نویسنده ها، آیدین ظریف به عنوان طراح صحنه، ایرج عاشوری به عنوان مدیر تصویربرداری، مهین نویدی و دانیال حقیقت به عنوان طراح چهره پردازی،  شوکا زندباف به عنوان تدوین گر، علیرضا علویان به عنوان صداگذار، امیر توسلی به عنوان آهنگساز،غزل آلوسی به عنوان طراح لباس ، محمد علی درگاهی به عنوان صدابردار، فرزاد رحمانی به عنوان برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان، سید دانیال کاشانچی و مهدی تحویلیان به عنوان مدیران تولید، فرید فصیحی و جواد مطوری به عنوان جلوه‌های ویژه رایانه‌ای، حسین میرزا محمدی به عنوان مدیر تدارکات، متین تحویلیان و پریدخت اصباح به عنوان عکاس، هوشنگ فلاح رضایی به عنوان کارگردان پشت صحنه، علی زادمهر به عنوان مشاور امور رسانه‌ای، نوید احمد زاده به عنوان دستیار تهیه کننده، اکبر تحویلیان به عنوان تهیه‌کننده اشاره کرد.

سریال تاریخی از یادها رفته

سریال تاریخی از یادها رفته

داستان از یادها رفته

داستان از یادها رفته

از یادها رفته

از یادها رفته

مجموعه تلویزیونی از یادها رفته

مجموعه تلویزیونی از یادها رفته

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید