سریال برادر جان یکی از سریال های پرطرفدار این روزهای ماه مبارک رمضان است که با استقبال زیادی از طرف مردم مواجه شده است . اگر بخواهیم نگاهی دقیق تر به سریال برادر جان داشته باشیم باید بگوییم که این سریال انصافا سریال خوش ساختی است که موضوع خوبی را انتخاب کرده و به خوبی به آن پرداخته است . اگر بخواهیم نگاهی بهتر به این سریال داشته باشیم بهتر است از نظرات دنبال کنندگان آن را بدانیم.

نظرات و انتقادات مردم درباره ی سریال برادر جان

سریال برادر جان

سریال برادر جان

در خصوص نظر یکی از طرفداران این سریال باید بگویم که وی اعتراف کرده که این سریال خیلی مناسب ماه مبارک رمضان بوده و در آن از بازی آقای نصیریان و چاوش که نقش آن را حسام منظور بازی کرده است بسیار خوب بوده به نحوی که آدم تمام حرکات آنها را در فیلم باور می‌کند . بسیاری از طرفداران سریال برادر جان معتقد هستند که در این سریال استاد نصیریان بار دیگر نشان داد که در بازیگری بوده است ندارد و در سریال برادر جان بهترین خود را بازی کرده است و از دیگر بازیگران این سریال یک سر و گردن بالاتر است. سریال رمضانی برادر جان با توجه به نظرات کاربران آن موضوع بسیار خوبی را دنبال می‌کند چرا که بحث حلال و حرام موضوع مهمی بوده که باید به آن توجه بسیاری شود و در آن هنرپیشه های مطرحی بازی کردند . از بازیگران سریال برادر جان می توان به خانم ادبی اشاره کرد که در این فیلم نقش لیلا را بازی می کند و به مانند فیلم شهرزاد بهترین خود را به نمایش گذاشته است.

بازیگران سریال برادر جان

بازیگران سریال برادر جان

کیفیت خوب و داستان سریال برادر جان سبب شده تا بسیاری از افراد که از دیدن سریالهای تلویزیونی دوری می‌کردند در این روزهای ماه مبارک رمضان بار دیگر با تلویزیون آشتی کرده و دوباره به دیدن سریالهای آن بپردازند . از دیگر عوامل موثر در مطرح شدن این سریال می توان به کارگردانی حرفه ای سریال برادر جان اشاره کرد . در خصوص سریال برادر جان نقدهایی هم صورت گرفته است که از جمله آنها به نوع حرف زدن آدم ها در این سریال مربوط می‌شود . بسیاری معتقدند که این نوع صحبت کردن بازیگران در این سریال سبکی قدیمی دارد و این روزها دیگر کسی اینگونه صحبت نمی کند . یکی دیگر از نقدهایی که به این سریال وارد شده است وجود شخصیت های اضافی در سریال است که سبب می‌شود داستان اصلی از دست مخاطب در برود .

سریال تلویزیونی برادر جان

سریال تلویزیونی برادر جان

کامران تفتی از دیگر بازیگران سریال برادر جان است که نقش حنیف را در این سریال بازی می کند . در نظر کامران تفتی سریال برادر در آن سبب می‌شود تا به شما برخی شرایط یادآوری شود چرا که بعضی از کارهای تلویزیونی و سینمایی شما را از زندگی فارغ کرده و به نوعی سرگرمی کند اما در این سریال گرفتاری هایی که ممکن است با آن روبه‌رو شوید را مشاهده خواهید کرد . داستان سریال برادر جان دارای فضا و تراژدی است که سبب می‌شود مخاطب بیشتر به آن جلب گردد . باید گفت عوامل سریال برادر جان داستان را به گونه ای انتخاب کردند که به طور حتم این قصه برای بسیاری از ایرانیان اتفاق افتاده است و چون این داستان در خصوص دغدغه های مخاطبین ارائه می‌شود لذا جزء یکی از سریال های پرطرفدار تلویزیونی خواهد بود .

نگاهی به سریال برادر جان

نگاهی به سریال برادر جان

در خصوص فیلمبرداری سریال برادر جان باید گفت این سریال در مناطق متفاوتی از تهران فیلم برداری شده، برخی از صحنه‌های آن در نیاوران و برخی از زنان در جنوب تهران فیلم برداری شده اند. کامران تفتی که از بازیگران این سریال به شمار می رود، این روز ها در برنامه اجتماعی وقتشه و برنامه موسیقایی دلصدا حضور داشته است که بازی در سریال برادرجان نیز از دگیر کار هایی اوست و او در خصوص اجرایش در این سریال ادعا کرده است که تمام وقت، فکر و ذهن خود را به این سریال اختصاص خواهد داد که بهترین حالت آن از اجرای خود را به نمایش بگذارد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید