سریال دلدادگان در سه فصل مجزا پخش می شود. دوفصل آن در زمان گذشته و یک فصل آن در زمان حال روایت می شود. همچنین به گفته عوامل این سریال بازیگران هر فصل تغییر می کنند. فصل دوم از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۴ را به تصویر می کشد.بخش‌ های گذشته در لوکیشن شهرک غزالی تصویربرداری می‌ شود. یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.

سریال دلدادگان

آرش مجیدی

سریال دلدادگان

بازیگران دلدادگان

دلدادگان

مسعود رایگان

 

زمان پخش سریال دلدادگان

سریال دلدادگان در ۶۰ قسمت ۴۰ دقیقه ایی از روز شنبه ۱۳ مرداد ۹۷ ، در ساعت ۲۰:۴۵ هر شب به غیر از شب های پنجشنبه و جمعه از شبکه سه سیما پخش میشود. سریال دلدادگان با قسمت های زمان حال شروع خواهد شد و بعد به ۱۵ قسمت مجزا در فصل یک و سه می رسد. این مجموعه به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی ، کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی مهدی محمد نژادیان و بابک کایدان ساخته شده است.

دلدادگان

بازیگران سریال دلدادگان

سریال دلدادگان

مسعود رایگان و مهرانه مهین ترابی

سریال دلدادگان

پانته آ بهرام بازیگر سریال دلدادگان

 

اسامی بازیگران سریال دلدادگان

بازیگران فصل حال سریال : مسعود رایگان ، پویا امینی ، سامان صفاریان ، ملیکا شریفی ‌ نیا ، سانیا سالاری ، پانته آ بهرام ، مهرانه مهین ترابی ، شاهرخ استخری ، پویا امینی.

بازیگران فصل ۲ زمان گذشته سریال : لیندا کیانی ، مهدی صبائی ، افسانه ناصری ، حمید گودرزی ، آرش مجیدی ، سمیرا حسن‌پور ، سیروس همتی .

اسامی بازیگران و معرفی نقش های بازیگران دلدادگان

سامان صفاریان (در نقش امین) ، ‌ ملیکا شریفی‌نیا (در نقش حدیث) ، مسعود دلخواه (ادامه نقش مجید پتکی) ، پانته‌آ بهرام (در نقش افسانه ادامه نقش لیندا کیانی) ، مسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدی) ، مهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور ) و شاهرخ استخری (در نقش هاتف)

سریال دلدادگان

داستان سریال دلدادگان

سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی بازیگر

سریال دلدادگان

دلدادگان مجموعه خانوادگی

 

 

دلدادگان مجموعه‌ای خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. این سریال در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد. آدم‌ های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌ های داستان این سریال است.

دلدادگان

سریال دلدادگان

سریال دلدادگان

دلدادگان

سریال دلدادگان

مراسم عقد لیندا کیانی و حمید گودرزی

سریال دلدادگان

پانته آ بهرام

سریال دلدادگان

شاهرخ استخری

دلدادگان

بازیگران مجموعه دلدادگان

دلدادگان

لیندا کیانی بازیگر سریال دلدادگان

دلدادگان

حمید گودرزی

دلدادگان

ملیکا شریفی نیا

دلدادگان

لیندا کیانی

دلدادگان

بازیگر سریال دلدادگان

سریال دلدادگان

پویا امینی

دلدادگان

حمید گودرزی بازیگر

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 10
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید