اواخر سال 1395 بود که که سریال  روزهای بی قراری از شبکه سوم سیما پخش شد. این سریال که یک ملودرام اجتماعی به کارگردانی کاظم معصومی ، نویسندگی مهدی بهپور و تهیه کنندگی امیر حسین شریفی بود  از سوی مخاطبین مورد استقبال ویژه ای قرار گرفت  و همین امر سازندگان این مجموعه تلویزیونی را بر آن داشت که سریال روزهای بی قراری 2 را نیز تهیه و تولید کنند. این روزها این سریال پر مخاطب  از شبکه دوم سیما در حال پخش است .

نگاهی به سریال روزهای بی قراری 2

روز های بی قراری 2

روز های بی قراری 2

از جمله بازیگران روزهای بی قراری 2 می توان به ابوالفضل پورعرب در نقش کاویان ، پژمان بازغی در نقش فرهاد ، الهام حمیدی در نقش رها ، سارا صوفیانی در نقش سارا ، کامران تفتی در نقش منصور ، حمیدرضا ابراهیمی ، مریم خدارحمی ، والیه علوی ،عطیه غبیشابی ، حمیدرضا هدایتی ، حسام منظور ،فاطمه واحدی ، زهرا برومند و … اشاره کرد که سمیه فانی نیز به عنوان بازیگر خردسال در آن حضور دارد. در خصوص داستان روزهای بی قراری 2 باید گفت که رها (الهام حمیدی) و فرهاد(پژمان بازغی) با یکدیگر ازدواج کرده اند. رها پس از مدتی باردار شده و به علت مشکلی که برای مادر رها که در شهر دیگری وجود دارد، پیش آمده است، این زوج به آن شهر سفر کرده و منجر به تصادف می شود که در این تصادف فرهاد سالم مانده و رها به کما می رود اما فرزندش به دنیا می آید. پس از مدتی، فرهاد با سارا که از دوستان صمیمی رهاست، ازدواج می کند و چیزی نمی گذرد که رها به هوش می آید.

ملودرام روز های بی قراری 2

ملودرام روز های بی قراری 2

در ملودرام روزهای بی قراری 2، امیرحسین شریفی به عنوان تهیه کننده سری دوم بی قراری گفته است که بخش دوم این سریال تنها به دلیل استقبال مخاطبان آن ساخته می شود. این سریال ابتدا در مشهد آغاز شده و ادامه داستان در تبریز اتفاق می افتدو مانند سری اول سریال در چند استان تصویربرداری انجام می شود. تهیه کننده این سریال گفته است که تا امروز طرح اولیه 40 قسمت تصویب شده و فیلم نامه آن به صورت گروهی نوشته شده است.در بخش دوم بیشتر بازیگران سری اول حضور دارند و در ضمن بازیگران دیگری نیز حضور خواهند شد.

روز های بی قراری

روز های بی قراری

از جمله عوامل روزهای بی قراری 2 می توان به کارگردان:کاظم معصومی، نویسنده:مهدی بهپور، مدیر تصویربرداری:شهریار اسدی، مدیر صدابرداری:آرش برومند، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان:سوسن دین محمد، مدیر چهره پردازی:جلال امیری مرندی، طراح صحنه و لباس:شیرین بویایی دوست، تدوینگر:پرهام وفایی، ناظر خرید:محسن میرزاجانی، مدیر مالی:اصغر تیموری، انتخاب بازیگران:شاهرخ شریفی، هماهنگی تولید:مهدی شریفی، اشاره کرد. در این سریال حضور بازیگران بومی شهر تبریز نیز باعث جالب تر شدن فیلم شده است و بازیگران توانمندی نیز در آن حضور دارد که سبب جالب تر شدن فیلم می گردد. بخش عمده ماجراهای این سریال در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز روایت می‌شود و بخشی از داستان هم در مشهد مقدس می‌گذرد. یکی دیگر از جذابیت های روز های بی قراری 2، فیلم برداری آن در چند استان است.

داستان روز های بی قراری 2

داستان روز های بی قراری 2

روزهای بی قراری 2 به سفارش معاونت سیمای استان ها و مرکز صدا و سیمای آذربایجان شرقی و تبریز تولید می گردد. در روز های اخیر فصل اول سریال روز های بی قراری در زمستان 95 روی آنتن رفته و از شبکه آی فیلم در حال بازپخش است و فصل دوم این سریال برای پخش در نیمه دوم سال از شبکه اول سیما آماده می‌شود. در خلاصه داستان روزهای بی قراری 2 آمده است که سارا از همسر سابق خود جدا شده و متوجه می شود که در کودکی در موقعیتی بحرانی از خانواده واقعی خود جدا شده است و به این دلیل برای پیدا کردن خانواده و هویت واقعی خود، عازم تبریز می شود و فرشی نفیس که قدمتی صد ساله دارد و یادگار مادر و مادر بزرگ اوست، تنها نشانه سارا در راه یافتن گذشته و هویتش است.

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید