مجموعه تلویزیونی سلام آقای مدیر یکی از سریال های جدیدسیما است که از شبکه دو سیما پخش می گردد.  پخش این سریال که به تهیه کنندگی منوچهر شاهسواری و نویسندگی و کارگردانی علیرضا توانا است از شنبه ۲۲ تیرماه آغاز شده است و در روزهای شنبه تا چهارشنبه بر روی آنتن می رود . سریال سلام آقای مدیر سریالی ۲۶ قسمتی است که هر قسمت آن ۴۵ دقیقه است . پخش سریال سلام آقای مدیر هر شب در ساعت نه و نیم از شبکه دو سیما است و تکرار آن روز بعد در ساعت ۱۱ و نیم و ۱۶:۱۵ بعد از ظهر پخش می شود. موضوع سریال سلام آقای مدیر به گونه ای است که هر فردی را مجذوب خود می کند .

داستان سریال سلام آقای مدیر

بازیگران مجموعه سلام آقای مدیر

بازیگران مجموعه سلام آقای مدیر

 در داستان سریال سلام آقای مدیر آمده است که امیر علی صدرا با بازی روزبه حصاری پس از درگذشت همسرش مینا در یک سانحه رانندگی دچار افسردگی شدید و تعامل روحی می شود . او با توصیه و سفارش یکی از آشنایان خود به صورت موقت مدیر مدرسه کوچک و قدیمی می گردد که متوجه می شود در این مدرسه همه چیز با روال طبیعی دیگر مدارس شد متفاوت است و به آن لقب تبعید گاه داده اند. لذا او تلاش می کند تا از تعطیلی مدرسه جلوگیری کند و به این نحو است که داستان این سریال شکل می گیرد .از جمله بازیگران سریال سلام آقای مدیر می توان به داریوش فرهنگ، کاظم بلوچی، سوگل طهماسبی ، وحید نفر ، علی اوسیوند ، روزبه حصاری، مهسا هاشمی، نیکی مظفری، فریبا جدی‌کار، سیما خضرآبادی ، ارسلان قاسمی و ... اشاره کرد که هر کدام از آن ها در این فیلم به زیبایی نقش آفرینی کرده اند .

بازیگران سلام آقای مدیر

بازیگران سلام آقای مدیر

از جمله عوامل سریال سلام آقای مدیر می توان به کارگردان و نویسنده:علیرضا توانا، تهیه کننده:منوچهر شاهسواری، مدیر تصویربرداری:عارف نامور ،مدیر صدابرداری:شهرام متولی باشی ،طراح صحنه و لباس:سعید آهنگرانی ، گریم :الهام صالحی ،مدیر تولید:سید احمد ساکت، دستیار کارگردان:مهدی سهرابی، طراح صحنه و لباس:سید محسن آهنگرانی، تدارکات: کرم چیلان و رسول سید حاتمی را نام برد .

در هر بخش مجموعه تلویزیونی سلام آقای مدیر ، خلاصه ای از زندگی یکی از دانش آموزان بیان می شود اما در حالت کلی موضوع این سریال به صورت دنباله دار است . علیرضا توانا که مسئولیت کارگردانی این سریال را به عهده دارد ، تا به امروز ، جوایز متعددی را از جشنواره های مختلف دریافت کرده است و این سریال به عنوان تجربه جدید از این کارگردان به شمار می رود که تا به امروز موفق به کسب مخاطبین خاص خود شده است و در شبکه دوم سیما خوش درخشیده است .

ایوب محمدخانی در سریال سلام آقای مدیر

ایوب محمدخانی در سریال سلام آقای مدیر

کارگردان سریال سلام اقای مدیر

کارگردان سریال سلام اقای مدیر

سلام آقای مدیر

سلام آقای مدیر

آیا این مطلب مفید بود؟ 13
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید