پوریا پورسرخ، نیما شاهرخ شاهی مهمانان مرد سریال شام ایرانی

پوریا پورسرخ ، نیما شاهرخ شاهی و سامان گوران به همراه یک بازیگر ترک به جمع بازیگران " شام ایرانی " به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب پیوستند.پس از شبنم قلی خانی ، سیما تیرانداز ، نگین معتضدی و مارال فرجاد ، پوریا پورسرخ، نیما شاهرخ شاهی و سامان گوران جدیدترین بازیگران ایرانی هستند که به مجموعه جدید "شام ایرانی" پیوسته اند. این مجموعه در این فصل به صورت بین المللی ساخته می شود و تاکنون حضور بازیگرانی از آذربایجان و ارمنستان در "شام ایرانی" قطعی شده و به تازگی گروه کارگردانی با امره تتیکل بازیگر جوان ترکیه ای نیز به توافق رسیده اند.گروه تهیه همچنان در حال مذاکره با بازیگران خارجی در بیروت و مسکو هستند.

شام ایرانی

پوریا پورسرخ

مهمانان مرد سریال شام ایرانی

اخیرا دعوت از بازیگران فصل جدید "شام ایرانی" در صفحه رسمی این برنامه در اینستاگرام به نظرسنجی گذاشته شد و لذا علی رغم حضور پوریا پورسرخ در فصل های گذشته به خاطر درخواست مخاطبان، مجددا از او برای حضور در فصل جدید دعوت به عمل آمده است.حضور بازیگران خارجی در این فصل کمک می کند تا تفاوت ها و شباهت های فرهنگی مهمان پذیری و پذیرایی در ایران و کشورهای منطقه به تصویر کشیده شود.

شام ایرانی

مهمانان شام ایرانی

این برنامه برای عرضه در رسانه خانگی ساخته شده است و خوانندگان موسیقی پاپ و سنتی، بازیگران سینما و ورزشکاران رشته های مختلف در این برنامه باهم رقابت می کنند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید