شرایط خاص یکی از مجموعه های تلوزیونی جالب است که این روز ها بسیاری از خانواده های ایرانی را مشغول کرده است. شرایط خاص به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی سید مرتضی فاطمی، هر شب ساعت 20:45 از شبکه سه سیما پخش می گردد. سریال شرایط خاص دارای حال و هوایی کمدی است که در آن تمامی مضامین اجتماعی با زبانی شیرین و با طنزی جالب مطرح می گردد. از جمله عوامل سریال شرایط خاص می توان به کامبیز دیرباز اشاره کرد که پس از مدت ها دوری از کمدی تلویزیونی، در نقش اصلی یک سریال طنز بازی کرده است. در تصویر برداری این سریال پر بازیگر ، بهار سال گذشته و در بیش از 110 لوکیشن اصلی و فرعی در تهران انجام پذیرفته است. سریال شرایط خاص هر شب در ساعت 20 و 45 دقیقه پخش می گردد و بازپخش آن روز بعد در ساعات ۰۱:۳۰ بامداد، ۱۰ صبح و ۱۴:۳۰ بعدازظهر خواهد بود.

عوامل سریال شرایط خاص

طنز شرایط خاص

طنز شرایط خاص

کامبیز دیرباز به عنوان یکی از بازیگران شرایط خاص، در دو نقش بازی می کند که یکی از آن ها آصف مهرمنش - شخصیت اصلی، ماساژور و کارمند سابق اداره بحران و نقش دیگر وی (مرحوم) محمد حسین علیانی - پسر مرضیه است. از دیگر عوامل شرایط خاص می توان به بهرام افشاری در نقش منوچهر شانه به سر (با نام پیشین:منوچهر هدهد) ،نگهبان، خواستگار آسیه و دوست آصف و پروانه معصومی در نقش مرضیه رضاپور و به عنوان کارخانه دار،نادر سلیمانی در نقش احمد تقوایی  و شوهر عطیه و جراح دندانپزشک، سیروس گرجستانی در نقش محمد (ملقب به اوس محمد) مهرمنش به عنوان پدر آصف و آسیه و دلاک، کاظم سیاحی ، مریم سعادت ، شهره سلطانی ،اسدالله یکتا،سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی ،صحرا اسدالهی ، مصطفی ساسانی ،وحید آقاپور،مرتضی زارع،مهرداد فلاحتگر،حسام مزینانی اشاره کرد. در این سریال، محمد معتمدی به عنوان خواننده تیتراژ پایانی حضور دارد.

سریال کمدی شرایط خاص

سریال کمدی شرایط خاص

از دیگر عوامل سریال شرایط خاص می توان به سید مرتضی فاطمی به عنوان تهیه کننده، وحید امیرخانی به عنوان کارگردان، عبدالله شهباز زاده به عنوان مدیر تولید، حسین تراب نژاد و احسان لطفیان به عنوان نویسنده، فرشاد گل سفیدی به عنوان مدیر تصویربرداری، خشایار موحدیان به عنوان تدوینگر، محمود دهقانی به عنوان طراحی گریم و چهره پرداز، محمدرضا امامی به عنوان مدیر صدابرداری، حسین ابوالصدق به عنوان طراحی و ترکیب صدا، حسین مجد به عنوان طراح صحنه و لباس ، حمیدرضا صدری به عنوان آهنگ ساز، حمید سرپیران به عنوان دستیار تولید، سامان تفرشی به عنوان برنامه ریز، ایمان غیرتمند به عنوان دستیار کارگردان، سمیه شهرابی به عنوان منشی صحنه، علی رضایی به عنوان مدیر تدارکات اشاره کرد.

سریال جالب شرایط خاص

سریال جالب شرایط خاص

شرایط خاص سریالی خاص

شرایط خاص سریالی خاص

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید