فاز دوم فیلمبرداری سریال «لحظه گرگ و میش» آغاز شد   

فاز دوم فیلمبرداری سریال لحظه گرگ و میش تازه ترین مجموعه تلویزیونی همایون اسعدیان آغاز شد .

 سریال «لحظه گرگ و میش » به کارگردانی همایون اسعدیان و به قلم مونا انوری زاده که برای پخش در شبکه سوم سیما در حال ضبط است وارد فاز دوم تصویربرداری شد.

علیرضا کمالی بازیگر این فیلم در گفتگو با  خبرنگاران  گفت: تصویربرداری این فیلم همچنان ادامه دارد و به تازگی وارد فاز دوم تصویربرداری خود شده است و هنوز زمان دقیق پخش این سریال مشخص نیست.

وی افزود : من به تازگی فیلمبرداری فیلم «سمفونی نهم» اثر  محمد رضا هنرمند  را به پایان رسانده ام  و در حال حاضر پروژه ی جدید را شروع نکرده ام .
گفتنی است ، مجموعه تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» روایت فراز و فرود زندگی خانواده‌های اصیل در طول سه دهه با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده است؛ روایتی از دهه ۶۰ آغاز گشته حوادث مختلفی از قبیل جنگ تحولات اجتماعی و اقتصادی ... را پشت سر گذاشته و در زمان معاصر پایان می‌پذیرد.

فاطمه گودرزی ، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی ، علیرضا کمالی نژاد، حسام محمودی فرید ، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور، المیرا دهقانی ، ناصر سجادی حسینی، پانیذ برزعلی، نیما نادری ، مدیا ذاکری، پاشا رستمی، رها خدایاری، مهرنوش مسعودیان، اروین گالستیان، آیدا نامجو و مهدی ملاک از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش می‌پردازند.

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید