یکی از جذابیت هایی که عید نوروز می تواند برای هر کدام از ایرانی ها داشته باشد، سریال های نوروزی است. بعضی از سال ها در نوروز شاهد بهترین نمونه ی سریال ها بوده ایم که البته برخی از این نمونه ها در بعضی از سال ها به شدت ضعیف عمل کرده اند. سال پیش در عید نوروز شاهد پخش سریال پایتخت بودیم که این سریال توانست 5 میلیون مخاطب داشته باشد و از جذابیت بالایی برخوردار بود. با اینکه سایر سریال های نوروزی دیگر از کیفیت و جذابیت قابل قبولی برخوردار نبودند اما پایتخت به خوبی توانست نظر ها را به سوی خود جلب کند که این روز ها با معرفی سریال های نوروز 98 از پخش سریال پایتخت خبری نیست. هم اکنون سریال هایی که قرار است در نوروز 98 شاهد پخش آن ها باشیم، مشخص شده اند. در ادامه به معرفی سریال های سیما در نوروز 98 می پردازیم.

سریال پایتخت

سریال پایتخت

شبکه یک سریال جدید سعید آقاخانی ، شبکه دو با دو سریال شش قهرمان و نصفی و ساده دلان و شبکه سه سیما با مجموعه تلویزیونی مر قانون  را در نوروز 98 پخش خواهند کرد. تلویزیون ایران این سه سریال را پخش خواهند کرد وهم اکنون هرکدام از آن‌ها مراحل پیش تولید و تولید را سپری می‌کنند و به طور همزمان تدوین و صداگذاری تولیداتشان را انجام می‌دهند.

سریال ن.خ

سریال ن.خ

سریال های نوروزی

شبکه یک ن. خ را در نوروز 98 پخش خواهد کرد که به کارگردانی سعید آقاخاتی تولید شده و تهیه کننده ی آن مهدی فرجی است. این سریال در ژانر طنز با بازی سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ ، علی صادقی ، هومن حاجی عبداللهی ، فریده سپاه منصور، نعیمه نظام دوست، سیاوش مفیدی و سیروس میمنت پخش می گردد. فیلم نامه سریال تلویزیونی ن.خ به قلم امیر وفایی نوشته شده است و در 16 قسمت 50 دقیقه ای پخش خواهد شد.

سریال های نوروزی

سریال های نوروزی

در نوروز 98 مجموعه ساده دلان پخش می گردد و مراحل پیش تولید و تولید این سریال همچنان شروع نشده است و تنها نگارش آن آغاز گشته است. البته سریال شش قهرمان و نصفی نیز به کارگردانی حسین قناعت برای نوروز 98 نیز انتخاب شده است و انتخاب هر کدام از این سریال ها به عهده ی دید مدیران است. سریال شش قهرمان و نصفی سریالی سرگرم کننده، طنز و شاد با ریتمی فعال و تند برای خانواده هاست و هدف اصلی آن حمایت از تولید ملی و کالای ایرانیست. این سریال با حمایت سیما فیلم تولید گشته است و به احتمال زیاد این سریال انتخاب خواهد شد. چهره‌های معروف و هنرمندی از جمله آقای اکبر عبدی هم در بخش بزرگسال این سریال حضور خواهند داشت.

مر قانون

مر قانون

سریالی که برای شبکه سه سیما انتخاب شده است مر قانون به کارگردانی محمد حسین لطیفی و علیرضا نجف زاده بوده که در 8 دی ماه در مجتمع فنی سعادت آباد، فیلم برداری آن آغاز شده است. این مجموعه تلویزیونی در ۱۵ قسمت توسط مهران مهام تهیه می‌شود که امیرعباس پیام و مهدی روشن روان فیلمنامه آن را نگارش کرده اند. از جمله بازیگرانی که در این سریال پخش می گردد می توان به مرجانه گلچین ، هدایت هاشمی، مهران غفوریان ، یوسف تیموری ، ناهید مسلمی، شیدا خلیق ، مهشید ناصری، دلسا ملکی، مهران رجبی ، کریم قربانی اشاره کرد.

سریال پرچین

سریال پرچین

سریال پرچین از دیگر سریال هایی است که قرار است از تلویزیون برای نوروز 98 پخش گردد و دارای 20 قسمت است و این سریال خانوادگی بوده و مهدی محمد نژادیان و پدرام کریمی ، نویسندگی این سریال را به عهده داشتند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید