نگاهی اجمالی به مجموعه تلویزیونی به وقت صبح

وقت صبح

وقت صبح

سریال وقت صبح یک کار مناسبتی است که در قالب یک مینی سریال مذهبی و مناسبتی است. که به کارگردانی جواد میرزا آقا زاده است که در دهه محرم به روی آنتن شبکه یک سیما رفته است.

داستان در یک فضای سنتی و سنگین مذهبی اتفاق می افتد. فیلم در کوچه پس کوچه های قدیمی شهر سمنان ضبط شده و حال و هوای محله های قدیمی را به دنبال دارد.

خلاصه داستان وقت صبح

وقت صبح

وقت صبح

داستان وقت صبح حول محور زندگی طلبه ای جوان می چرخد. فضای داستان منطبق بر دهه ی فاطمیه است و اتفاقاتی که برای اهالی می افتد و هم فکری های طلبه جوان و ادامه ماجرا مشکلی در زندگی خود طلبه جوان بروز می کند که بدنه اصلی مجموعه تلویزیونی وقت صبح را تشکیل می دهد. در کل فضایی مذهبی و عرفانی و تقریبا پیچیدهای را در این سریال مشاهده خواهید کرد.

بازیگران وقت صبح

به وقت صبح

به وقت صبح

 

کاوه خداشناس

نسرین نصرتی

کاظم هژیر آزاد

نگار حسن زاده

صدف بهشتی

سلمان خطی

لیلی فرهاد پور

محمد یگانه

پژمان یاوری

بازیگران وقت صبح را تشکیل می دهند.

عوامل وقت صبح

وقت صبح

وقت صبح

عوامل وقت صبح عبارتند از:

کارگردان: جواد میرزا آقا زاده

نویسندگان: امیر نعیم حسینی، جواد میرزا آقا زاده

تهیه کننده: عمار خطی، جواد میرزا آقا زاده

وهمچنین بقیه عواملی که در به وقت صبح فعالیت کرده اند بدین شرح هستند:

مدیر تصویربرداری مجید یزدانی، تدوین سودابه سعیدنیا، آهنگساز نوید صالح زاده، حمید دلنوازی، صداگذاری امین شریفی، صدابرداری امیر نخجوان، طراح چهره پردازی جلال امیری مرند، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان فرزین فتحی، طراح صحنه و لباس محمد صادقی، مدیرتولید حمیدرضا سرپیران، اصلاح رنگ نگین حیدری، دستیار برنامه ریز آرین حسینی، دستیار دوم کارگردان مهدی جوادی مقدم، مدیران تدارکات حمید برزو و امیرهوشنگ حسینی، دستار تدوین حمید شهبازی، مدیر صحنه سجاد جنتی کیا، منشی صحنه مریم روزبهانی و مانیا معینی، مجری چهره پرداز فاطیما قمرخانی، جانشین تهیه عباس ایمانیان، ناظرکیفی احمدنیک کار، مشاور فیلمنامه محمود اربابی و مشاور کارگردان علی خائف..

مجموعه تلویزیونی به وقت صبح در حال حاضر بر روی آنتن شبکه یک سیما قرار دارد.

تصاویر

 

وقت صبح

وقت صبح

وقت صبح

وقت صبح

وقت صبح

وقت صبح

وقت صبح

وقت صبح

وقت صبح

وقت صبح

وقت صبح

وقت صبح

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید