فیلمنامه پایتخت 6

اخیرا خبری جدید و داغ درباره آماده شدن فیلمنامه پایتخت 6 منتشر شده که ساخت این سریال محبوب طنز شروع شده است. سیروس مقدم فیلم نامه نویس و کارگردان سینما و تلویزیون خبر هایی راجب این سریال گفته است با تانما همراه باشید و در ادامه از خبر های داغ ماجرا جویا شوید.

سیروس مقدم فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان سینما

سیروس مقدم فیلم نامه نویس و کارگردان سینما

آغاز ساخت سریال پایتخت 6

در تاریخ یازدهم خبری مهم درباره سریال پایتخت 6 اعلام شد که اکثرا مشتاق و منتظر آن بودن. ظاهرا فیلمبرداری پایتخت ۶ با کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری از ۹ آذر در شیرگاه مازندران شروع شده است. برای شروع حضور محسن تنابنده ، احمد مهرانفر ، ریما رامین فر ، هومن حاجی عبداللهی ، نسرین نصرتی و سارا و نیکا فرقانی قطعی بوده است. البته براساس گزارش ها ظاهرا علیرضا خمسه در نقش بابا پنجعلی در پایتخت ۶ حضور نخواهد داشت. پایتخت ۶ در ۱۵ قسمت برای پخش در نوروز ۹۹ از شبکه یک سیما در حال ساخت است و این خبر خوبی برای طرفداران این سریال جذاب خواهد بود.

پایتخت 6

بازیگران پایتخت 6

مصاحبه منتشر شده از سیروس مقدم درباره سریال پایتخت 6

براساس مصاحبه منتشر شده از سیروس مقدم ظاهرا فیلمنامه پایتخت ۶ در حال آماده سازی است. احتمالا تغییراتی نیز رخ خواهد داد که می توان به حذف بابا پنجعلی یا بازگشت بهبود فریبا اشاره کرد. احتمالا بابا پنجعلی خواهد مرد و شاید شخصیت های جدید دیگری به سریال اضافه شوند از سوی دیگر بهبود فریبا که در قسمت های قبل خبر مرگ او در آفریقا بود اکنون بازگردد و ماجراهای جدیدی برای گفتن داشته باشد. به گفته سیروس مقدم ظاهرا در اواخر پاییز ۹۸ مراحل ساخت پایتخت ۶ آغاز شود و احتمالا در نوروز سال آینده در اختیار بینندگان قرار خواهد گرفت. البته زمان انتشار این سریال توسط سیروس مقدم اعلام نشده است و در حد پیش بینی است.

پایتخت 6

احمد مهران فر در پایتخت 6

این موضوع قطعا خبر خوبی برای مردم و علاقه مندان به این سریال خواهد بود. از طرفی سال گذشته پخش نشدن این سریال موجب ناراحتی و اعتراض مردم شد و سریال های نوروزی جایگزین خوبی برای پایتخت نبوده اند. از سوی دیگر قرار شده بود که یک پایتخت تک قسمتی برای شب سال تحویل ویژه نوروز ارائه شود که پس از فوت ناگهانی خشایار الوند نویسنده پایتخت، ساخت این قسمت پایتخت ویژه نوروز نیز کنسل شد. در واقع سال گذشته همه چیز دست به دست هم داد تا خبری از پایتخت نباشد. از سوی دیگر سیروس مقدم در مصاحبه ای اعلام کرده بود که امسال به دلیل حمایت نکردن شبکه سه سیما و خالی نبودن زمان بازیگران و تیم پایتخت، در نوروز ۹۸، این سریال ساخته و پخش نخواهد شد. به هر جهت پایتخت ۶ باید با سوژه هایی جدید و ناب بازگردد و نظر مخاطبان را جلب نماید.

پایتخت 6

گریم جدید تنابنده در پایتخت 6

اولین تصاویر از گریم بازیگران پایتخت ۶

پایتخت 6

ریما رامین فر در پایتخت 6

پایتخت 6

بهرام افشاری در پایتخت 6

پایتخت 6

هومن حاجی عبداللهی

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید