عصر جمعه یک عروس و داماد آملی در حین فیلم برداری در یک منطقه ییلاقی در بخش لاریجان سقوط کردند این عروس و داماد قرار بود هفته آینده عروسی بگیرند اما متاسفانه با سقوط خودروی سانتافه به دره داماد جان خود را از دست داد و عروس و یک نفر که در کنارشان بود به شدت مصدوم شدند بعد از وقوع این حادثه تیم های امدادی بلافاصله به منطقه اعزام شدند و جسد داماد و عروسی که به شدت مصدوم شده بودند از دره بیرون کشیدند و مصدومان این حادثه را به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل منتقل کردند

سقوط خودروی عروس و داماد به دره

سقوط خودروی عروس و داماد آملی در حین فیلمبرداری در یک منطقه ییلاقی در بخش لاریجان این شهرستان به مرگ داماد و مصدومیت عروس منجر شد.

سقوط ماشین عروس

سقوط ماشین عروس و داماد به دره

 

ماجرای سقوط خودروی عروس و داماد به دره حین فیلمبرداری

این حادثه عصر جمعه در ارتفاعات بیش از ۲ هزار متری منطقه ‘نمارستاق ‘ رخ داد. شاهدان عینی گفتند که عروس و داماد که قرار بود هفته آینده عروسی بگیرند، به همراه گروه فیلمبرداری در حال ضبط تصاویر پیش از آغاز زندگی مشترکشان در این منطقه بودند که خودروی سانتافه آنها به دره سقوط کرد.

رییس جمعیت هلال احمر آمل جمعه شب گفت: که بلافاصله پس از وقوع این حادثه گروه امداد هوایی با یک فروند بالگرد و همچنین تیم های امداد و نجات کوهستان به منطقه اعزام شدند. جمشید نیکزاد افزود: امدادگران جسد داماد جوان را که در دم جان باخته بود به همراه عروس و فرد دیگری که همراه آنان هنگام سقوط خودرو در کنارشان بود و بشدت مصدوم شد از دره بیرون کشیدند. وی گفت که مصدومان این حادثه با بالگرد به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل منتقل شدند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید